مدافعان حرم امام رضا و کرونایی که «مومن» نیست!

مدافعان حرم زینب «ج» در سوریه کم بود، مدافعان حرم های داخلی هم اضافه شدند. مشتی بت پرست که هنری جز ریش و پشم نیم متری گذاشتن ندارند، ناراحت هستند که چرا بساط خاله بازی اینها را نظام خرافه گستر و جاهل جمهوری اسلامی جمع کرده است! برادران عرازشه باید توجه داشته باشند که اگر نظام امروز پس از شیوع کرونا در قم مجبور شده است دکان حضرت معصومه «ج» و امام رضا «ک» را تعطیل کند، تنها دلیلش سقط شدن عده ای از خودی ها است؛ اگر این ویروس یک میلیون نفر از مردم عادی را میکشت و با مسئولان نظام مقدس کاری نداشت، بی شک ما حالا حالاها همچنان شاهد باز بودن این بت خانه های مذهب تشیع بودیم.

مشتی بی هنر یقه آخوندی پوش سالهاست که جان این مردم را بازیچه مذهب ضد انسانی خویش قرار داده اند و شرم آور اینکه در این شرایط بحرانی هم این اوباش نمیخواهند در خانه هایشان بنشینند و به دلیل خرافات احمقانه ای که حاصل شیعه گستری ملایان در طول تاریخ بوده است، امروز ما شاهد تجمع غیر بهداشتی این خلق مسلمان هستیم که هم ناقل «کرونا» هستند و هم ناقل جهل سیاه؛ ملت ایران چه گناهی کرده است که باید در این شرایط هولناک هم از کرونا بترسد و هم از جهل مقدس این جماعت که باعث شیوع بیشتر کرونا میشوند!؟

مملکت داری دولتمرد میخواهد و مشتی روضه خوان را چه به هدایت کشور؟ پول نفت این سرزمین چهار دهه است که خرج ایده رذیلانه «صدور انقلاب» شده است، آن هم در حالیکه کودک سیستانی در کپر زندگی میکند و مدرسه ندارد. چرا باید ما تاوان این جهل مقدس را بدهیم؟ چرا نباید پول ایرانی برای ایرانی خرج شود؟ چرا باید با پول ملت در اوگاندا و عراق و لبنان و سوریه بیمارستان ساخته شود اما برای خود ایرانی حتی «قبر» هم به اندازه کافی وجود نداشته باشد!

همزیستی انگلی ایران و اسلام دارد به جاهای باریک میکشد. دیگر نمیشود گفت با دین مردم چه کار دارید. دین این مردم که جهل مطلق است دارد جان من غیر مسلمان را هم تهدید میکند، میخواهید بمیرید، لطفا به سوریه و عراق تشریف ببرید و مدافع حرم های آنجا باشید. خود امام رضا هم که سودای ولیعهدی خراسان را داشت، اهل دل بود و با «شراب» به دیدار معبود شتافت، شما جنون زدگان کاسه داغ تر از آش نباشید! اگر دلتان خیلی با ائمه و امام و امامزادگان است، به پاستور بروید و «سید» زنده را طواف کنید، شاید فرجی شد و «کرونا» را با انتقال به بیت رهبری، ناجی ایران کردید و یک جهان را از ستم های سید علی رها کردید.

چنان کرک و پر حرم های بی معجزه شما ریخته است که دیگر فکر نکنم کسی بتواند روغن ریخته را جمع کند. همین که در کشور ۸۳ میلیونی ایران، فقط چند صد نفر دچار بی شعوری مطلق هستند، جای شکرش باقی است. دیر یا زود مردم سراغ خامنه ای و بت خانه هایش خواهند رفت،مراقب باشید که زیر دست و پای مردم خشمگین، استخوانهایتان خرد نشود، ای مدافعان حرم های یائسه و بی معجزت، جان ما را بازیچه افکار ابلهانه خود نکنید!

هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد

هم رونق زمان شما نیز بگذرد

وین بوم محنت از پی آن تا کند خراب

بر دولت آشیان شما نیز بگذرد

باد خزان نکبت ایام ناگهان

بر باغ و بوستان شما نیز بگذرد

آب اجل که هست گلوگیر خاص و عام

بر حلق و بر دهان شما نیز بگذرد

ای تیغتان چو نیزه برای ستم دراز

این تیزی سنان شما نیز بگذرد

چون داد عادلان بجهان در بقا نکرد

بیداد ظالمان شما نیز بگذرد

در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت

این عوعو سگان شما نیز بگذرد

آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست

گرد سم خران شما نیز بگذرد

بادی که در زمانه بسی شمعها بکشت

هم بر چراغدان شما نیز بگذرد

زین کاروانسرای بسی کاروان گذشت

ناچار کاروان شما نیز بگذرد

ای مفتخر بطالع مسعود خویشتن

تأثیر اختران شما نیز بگذرد

این نوبت از کسان بشما ناکسان رسید

نوبت ز ناکسان شما نیز بگذرد

بیش از دو روز بود از آن دگر کسان

بعد از دو روز از آن شما نیز بگذرد

بر تیر جورتان ز تحمل سپر کنیم

تا سختی کمان شما نیز بگذرد

در باغ دولت دگران بود مدتی

این (گل) ز گلستان شما نیز بگذرد

آبیست ایستاده درین خانه مال و جاه

این آب ناروان شما نیز بگذرد

ای تورمه سپرده بچوپان گرگ طبع

این گرگی شبان شما نیز بگذرد

پیل فنا که شاه بقا مات حکم اوست

هم بر پیادگان شما نیز بگذرد

ای دوستان خوهم (که) بنیکی دعای سیف

یک روز بر زبان شما نیز بگذرد

سیف فرغانی

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها