مخاطبین گرامی، اگر فحش کار گلوله را میکرد ارتشهای دنیا را تعطیل میکردند!

انگیزه این تذکر کوتاه «نظر» هایی است که بعضی خوانندگان به این سایت (و البته خیلی بیشتر به سایتهای دیگر) ارسال میکنند، که محتوایی ندارند جز اینکه به فلان هوادار (فرضی) رژیم فحش خ. و م. بدهند، با این نتیجه گیری که باید روده هایش را بیرون کشید.
شما اگر جدا به این حرفتان اعتقاد دارید چرا نمیروید «بیرون بکشید»؟ مگر ما جلوی شما را گرفته ایم یا میتوانیم بگیریم؟ وقتی «کشیدید» خبرش را هم منتشر میکنیم.

تکرار این قبیل تهدیدات بدون عمل از یک جایی به بعد مسخره میشود، از وضعیت ج.ا. عبرت بگیرید. ما البته از نظرات با محتوا استقبال میکنیم. در همین سایت مکرر مطالبی منتشر میشوند که جنایتکاران رژیم را با جزییات معرفی میکنند. ولی اگر جلوی این قبیل شعارهای توخالی (که فکر هم نمیکنیم غالبا از طرف مخالفین رژیم باشد) را نگیریم بخش نظرات تبدیل به یک آشغالدانی میشود که اگر هم کسی دو کلمه حرف حساب زده باشد آن وسط گم میشود.

غیر از این بعدش یک کسی مثل زید آبادی همینها را نشان میدهد و میگوید که مخالفین بجز فحش استدلالی ندارند. یک بسیجی هم به طعنه خواهد گفت که ما با چوب کف خیابان هستیم، ولی اینها فقط از پشت کامپیوتر زوزه میکشند. البته اینکه آنها چه میگویند به خودی خود اهمیتی ندارد، اشکال اینجاست که اگر ما این رویه را بپذیریم حرف آنها تبدیل به حقیقت میشود…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
12 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها