محمد نوری‌زاد در زندان دست به خودکشی زد؛ رژیم به دنبال قتل مهندسی شده نوریزاد است!


فاطمه ملکی هسمر محمد نوری‌زاد با انتشار یک فایل صوتی از اقدام به خودکشی همسرش در زندان وکیل‌آباد مشهد خبر داد. او در این فایل صوتی گفت همسرش روز جمعه ۱۲ اردیبهشت «رگ دست خود را با شیشه برید و به بهداری زندان منتقل شد.»
با هر مرام و مسلک و عقیده ای که داریم، باید به این جنایت مهندسی شده نظام اعتراض کنیم. نوریزاد کم کسی نیست. او میتوانست در کنار خامنه ای بماند و از سفره انقلاب هر چه میخواهد، بردارد؛ اما او مردم و با مردم بودن را انتخاب کرد.
محمد نوری‌زاد،‌ از امضا‌کنندگان بیانیه ۱۴ نفر برای استعفای علی خامنه‌ای که در مشهد زندانی است، چند روز پیش اعلام کرد قصد دارد در اعتراض به آزار خانواده‌اش از سوی نهادهای امنیتی و قضایی دست به «خودکشی خودخواسته» بزند.

نوری‌زاد، نویسنده و فیلمساز، پس از انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸، در صف معترضان حکومت قرار گرفت و بارها احضار، بازداشت و زندانی و شکنجه شد.

او از معدود کسانی است که به ظلمی که رژیم بر بهاییان وارد میکند، پرداخت. او همیشه صدای مظلومان و گرفتاران بوده است. اکنون زمان آن است که از حقوق انسانی ایشان دفاع کنیم و نگذاریم رژیم یکی دیگر از مخالفانش را در این غوغای خبری کرونا زده، از میان بردارد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها