مجتهدی که چرک دستانش را خورد و شفا یافت!

حجةالاسلام والمسلمین شیخ حسین انصاریان می‌گوید: مرحوم حاج شیخ عباس قمی داستان‌های شگفتی در زندگی دارد، من قسمتی از این حقایق را از فرزند بزرگوارش حاج میرزا علی آقا محدث – که قریب به ده سال در همسایگی او بودم شنیدم.

فرمود: پدر بزرگوارم در نجف اشرف بر اثر کثرت عباد و تألیف به مرض سختی دچار شد، معالجات اطبا در او مؤثر نیفتاد، یک روز در حالی که ناله می‌کرد به مادرم فرمود: همسر مهربانم مقداری آب در قوری با یک ظرف برای من بیاور.

قوری آب و ظرف را کنارش گذاشت، گفت: مرا بلند کنید، زیر بغل او را گرفته در بستر نشاندیم، گفت: پنجاه سال است با این انگشتان «قال‌‌الله» و «قال‌الصادق» و «قال‌الباقر» نوشته‌ام، آن وقت انگلشتان خود را روی ظرف گرفت و از قوری به روی آن آب ریخت و آن آب را نوشید، پس از چند ساعت شفای کامل یافت!!!

منبع: وبسایت حجةالاسلام  سید محمد حسن بنی هاشمی

توضیح:

این حقه بازها وقتی مریض میشوند معمولا معالجات پزشکان در آنها موثر واقع نمیشود چون اینگونه وانمود می کنند که اصولا علوم جدید الکی هستند و فقط علم واقعی را باید در قال الباقر و قال الصادق یافت.

بعد مرضی که هیچکدام از نابغه های پزشکی نتوانسته اند درمان کنند، طرف با یک عددلگن و آفتابه مشکل را حل کرده!

یعنی آخوندها همیشه برای حل مشکلات بغرنج، یک راه حل ساده خنده دار پیدا می کنند. اینگونه است که 40 سال است دارند مثل خر آسیاب دور خودشان میگردند و هیچیک از مشکلات اجتماعی را نتوانسته اند حل کنند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها