مجتهدی که مثل چارلی چاپلین تیز و فرز بود

عده اى از علماى اهل سنت به علاّمه امینى صاحب کتاب الغدیر مراجعه نمودند و گفتند: در حالات على علیه السّلام آمده است که شبها هزار رکعت نماز مى خواند، در حالى که براى هیچ انسانى ممکن نیست که از اول شب تا صبح بتواند هزار رکعت نماز بخواند. بنابراین ما این ادّعا را قبول نداریم .

علاّمه به آنان گفت : من به شما ثابت مى نمایم که این عمل نه تنها براى على علیه السّلام بلکه براى افراد دیگر بشر ممکن است . علاّمه امینى به آنها پیشنهاد کرد که شبى به منزل او آمده تا ایشان از اول شب تا به صبح هزار رکعت نماز بخواند.

علماى اهل سنّت قبول نموده و به منزل علاّمه آمدند، و ایشان از اول شب مشغول نماز شد و تا اذان صبح هزار رکعت نماز را خواند و بدین وسیله ثابت نمود که این عمل ممکن است .
زندگانى علماء، ص ۹۴٫

احتمالا حاج آقا توی خواب هزار رکعت را خوانده و یا اینکه معنی هزار را نمی دانسته. آخه مگر میشه هزار رکعت را توی هشت ساعت خواند؟ هرجور ضرب و تقسیم هم بکنی محال است مگر اینکه مثل چارلی چاپلین تیز و فرز بوده و با سرعت جت نماز میخوانده.

بعد این حقه باز برداشته شونصد جلد کتاب درباره غذیر خم نوشته!

خب، مردک تو که اینجور واضح درباره هزار رکعت نماز دروغ میگی، معلوم است که بقیه حرفهایت هم مثل همین مزخرف و بی پایه و اساس است.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها