مجتهدی که امام رضا نوکرش بود

مرحوم حاج شیخ حسنعلی تهرانی که از اوتادو بزرگان و شاگردان میرزای شیرازی بود نقل فرمود که :
در نجف اشرف تحصیل میکردم و برادرم که ساکن تهران بود و گویا لباس مخصوص درباریان و شاه را تهیه و از این راه امرار معاش میکرد و وضع مالی اوخوب بود ماهانه مبلغی جهت مخارج زندگی می فرستاد تا از تحصیل فارغ شدم و به خراسان آمدم .

بعد از مدتی برادرم فوت کرد و او را به قم بردند اما من دسترسی نداشتم برسر قبر او بروم و به عوض آن به زیارت حضرت رضاعلیه السلام رفتم و از آن بزرگوار تقاضاکردم که لطف کنند به قم بروند و به خواهرشان (حضرت معصومه در قم) سفارش برادرم را بنمایند .
پس از این جریان یکی از اصحاب مرحوم حاج شیخ حسنعلی که از این موضوع اطلاعی نداشت خواب می بیند که در عالم خواب به قم مشرف شده و به حرم حضرت معصومه علیها السلام رفته است ، خدام حرم مردم را کنار می زنند و می گویندحضرت رضاعلیه السلام به قم تشریف آورده اند و می خواهند سفارش برادر حاج شیخ حسنعلی را به خواهرشان حضرت معصومه علیها السلام بنماید.

منبع: سایت اطلاع رسانی حوزه

توضیح: عجب کره خرهایی هستند این آخوندا. طرف از مشهد تا قم زورش آمده برود به امام رضا گفته برو به قم و از خواهرت بخواد هوای برادر ما را داشته باش!… تف به این دین و مذهب تان که عقل و شعور مردم را به سخره گرفته اید.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها