مارادونا را ول کنید، غضنفر( نوری زاده) رو بگیرید

واقعاباعث تاسف و تاثر است، شخصی مثل علیرضا نوری زاده که تا این اندازه خود را ضد حکومت های استبدادی و بویژه جمهوری اسلامی دانسته و میهن پرست می داند، اسراییل و نتانیاهو را آماج حملات تند لفظی قرار میدهد. من نمی دانم مراودات ایشان با جهان عرب تا چقدر است و چه میزان بده بستان سیاسی و مالی دارد. اما جناب نوریزاده هیچ میدانی شلیک دو هزار موشک در یک روز یعنی چی؟

برادر بخود بیافلسطینی ها چه فتح و چه حماس جز نکبت و بدبختی چه چیزی برای مردم ایران داشته اند. آیا فراموش کردی انقلابیون ۵۷تی یک پاشون تو اردوگاه های فلسطینی ها بود و آنجا درس ترور و قتل و جنایت می دیدند؟ آیا نمی بینی دلارهای نفتی ایران بجای خرج در سفره سیستانی ها به جیب پسران هنیه و خالد مشعل رفته یا خرج موشکهایی به اسراییل شلیک شد،می شود؟

موضوع فلسطین و اعراب هیچ دخلی به مردم ایران ندارد. یکسر بدبختی های ایران همین فلسطین و فلسطینی ها هستند که شما فراموش کردید برای رهبر معنویشان صدام‌حسین تشییع جنازه باشکوه گرفتند. اعراب چه شیعه و چه سنی در دشمنی با مردم ایران هیچ تفاوتی ندارند. لطفا بجای دلسوزی برای فلسطین و فلسطینیان و تروریست های آنجا کمی به ایران فکر کنید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
11 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها