قصد دولت برای استفاده (اجباری) از هتلها به عنوان بیمارستان

هادی حق‌شناس ظهر امروز ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ در جمع تولیدکنندگان, صنعتگران و سرمایه‌گذاران استان با تقدیر از همراهی خیران گلستان اظهار داشت: برای خرید هر دستگاه ونتیلاتور حداقل به 150 میلیون تومان نیاز است و همراهی خیران در این راه به نجات بیماران و رفع هر چه سریع‌تر ویروس کرونا کمک شایانی خواهد کرد.

استاندار گلستان گفت: ۳۵۰ تخت از ظرفیت هتل‌ها و مهمانپذیرها به‌عنوان پشتیبان جهت کمک به مراکز درمانی در صورت نیاز آماده‌باش هستند.

پایان خبر، منبع: تسنیم

من به این بهانه یک توضیحی برای هموطنان «خوشخیال» خارج نشینی که توهماتی در مورد «فرصتهای سرمایه گذاری» (مثلا در حوزه توریسم) در ایران حال یا آینده دارند بدهم:
این دعوتها به «خیریه» در ایران به این صورت انجام میشود که یک نره خر دولتی به سراغ شما می آید و به سبک فیلم «پدر خوانده» به شما حالی میکند که اگر «داوطلبانه» مبلغ کلانی ندهید برای مجوزهایتان اشکال حقوقی پیدا میشود. جدی تر از آن فرض کنید شما فریب «در باغ سبز» امثال روحانی را خورده اید و با خیال جذب توریستهای غربی در ایران هتل افتتاح کرده اید، حالا شب عید هتل شما به عنوان درمانگاه مصادره میشود.

کرونا هم بگذرد و اگر هم به اتفاقاتی مانند مرگ خامنه ای امید بسته اید خیلی از مرحله پرت هستید: مافیای شامل مدیران اداری، امنیتی و قضایی که در هر استان ایران تشکیل شده که با این چیزها ناپدید نمیشود، تا زمانی که یک دولت قلدر وجود داشته باشد شما به عنوان سرمایه گذار همواره گوشت قربانی خواهید بود.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها