قدیری ابیانه: روحانی باید عزل شود، من بعد هم شورای نگهبان از دستگاه دروغ سنج استفاده کند

محمدحسن قدیری ابیانه، فعال سیاسی اصولگرا اظهار داشت: آقای روحانی طوری عمل کرده که هم منافع ملی را هدر داده و هم مردم را دلسرد کرده است. به همین دلیل بهتر است مجلس یازدهم با رأی به استیضاح رئیس‌جمهوری، یک سال زودتر جلوی ضرر را بگیرد. در واقع همه وعده‌های روحانی و اسحاق جهانگیری خلاف از آب درآمد. آن‌ها در سال ۹۶ گفته بودند اگر رئیسی رئیس‌جمهوری شود، قیمت ارز به پنج هزار تومان می‌رسد و حالا مردم با دلار بالای ۲۰ هزار تومانی روبه‌رو هستند.

این دیپلمات پیشین در ادامه سخنانش گفت: : پیشنهاد می‌دهم شورای نگهبان از خارج دستگاه دروغ‌سنج وارد کند و هر کسی که خواستار حضور در انتخابات شد پیش دستگاه حرف بزند تا بلکه دروغ‌هایش آشکار شود. اگر این کار انجام شود، کسی مانند حسن روحانی نمی‌تواند به عنوان کاندیدا در انتخابات ریاست‌جمهوری خودش را در معرض رأی مردم قرار دهد.

منبع: تابناک

میبایست روشن باشد که موضوع فراتر از یک شخص خاص است و اصلا شخصی نیست، ساختاری است. بخواهید بی پرده راست بگویید تبعاتش چیست؟
یک معاون وزیر روحانی (که استاد دانشگاه هم هست) گفته بود:

تمام این حرفهایی که در ایران از گذار به دموکراسی زده میشود کشک است، چون هر کسی شروع کند مردم خواهند گفت: قبل از همه خودت برو!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها