قبح زدایی از گروه تروریستی کومله بخاطر کینه از شاهزاده

چپ ایرانی نسبت به سه چیز تعهد ندارد: ایران، آزادی، رفاه

اینکه میگویم نسبت به ایران تعهدی ندارند معنایش این است که دغدغه اصلی اینها همواره مبارزه با امریکا و اسرائیل و غرب بوده و تمام فعالیتهای پنجاه شصت سال اخیرشان در همین راستا بوده چه آن زمانی که ایران توسط انگلیس و شوروی اشغال شد و اینها شروع کردند به فتنه گری در داخل ایران و چه سالها بعد در دوره شاه، تبدیل شده بودند به نوکران کاخ کرملین و دولت قذافی.

در دوره حکومت آخوندا، باز هم برای چپ ها دشمن اصلی غرب بود و اسرائیل و نه جمهوری اسلامی. بخاطر همین بود که کم کم خود را به اصلاح طلبهای حکومتی نزدیکتر میدیدند تا مخالفان رژیم.

در چند ماه اخیر که پایه های حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی بشدت لرزید و بوی سقوط رژیم بیش از هر زمان دیگر جدی تر شد، چپ ها تبدیل شدند به بخشی از مشکل، دقیقا مقابل براندازان!

این افراد بدلیل کینه ای که از وطن دوستان و ملی گراها و شخص شاهزاده رضا پهلوی دارند، خودشان را با جمهوری اسلامی همنواتر می بینند و حتی با رژیم سناریوی مشترکی را علیه مشروطه خواهان اجرا می کنند. نمونه اش همکاری شانه به شانه فرقه رجوی با دستگاه اطلاعاتی و تبلیغاتی رژیم در برهم زدن تجمعات ایرانیان خارج کشور در بروکسل است.

نمونه دیگر آن، قبح زدایی از گروه تروریستی کومله است توسط مهره های صادراتی رژیم که تحت عنوان ژورنالیست و روزنامه نگار سالها در خارج کشور سوهان روح مخالفان رژیم بودند. اینها کارشان به جایی رسیده که علنا میگویند ما از فرط تنفر از رضا پهلوی خودمان را با تجزیه طلبها یکی می دانیم و هشتگ من هم کومله چی هستم می زنند!!

یعنی در زبوبی و خفت و خواری این جماعت، کلمات ناتوان میشوند از توصیف حال آنها.

نگین شیر آقایی، کارمند سابق بی بی سی :

نگین شیر آقایی مزدور رژیم

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx