فیلم پورن ریحانه پارسا و مرگ آزاده نامداری و قرارداد چین و حواسی که پرت شدن و نشدنش فرقی ندارد!

از صبح که خبر قرارداد جمهوری اسلامی با چین در فضای مجازی مورد نکوهش قرار گرفته است، سربازان گمنام امام زمان ابتدا خبر «فیلم پورن» هنوز ساخته نشده ریحانه پارسا را برجسته کردند، اما خب جواب لازم را نداد و الان هم اول از همه خبرگزاری های وابسته به «سپاه» خبر مرگ ناگهانی «آزاده نامداری» را بیرون داده اند و ملت همیشه در صحنه هم مشغول خوردن تخمه ژاپنی_ نه، ببخشید چینی_ شده اند و دارند پشت چادر برباد رفته مرحوم و مشروب خوردنش در سوییس حرف میزنند و‌جک می سازند.

در این میان هم عده ای میگویند حکومت آزاده نامداری را کشته است تا اذهان عمومی از قرارداد ننگین چین و ایران منحرف شود. در باب جنایتکار بودن حکومتی که مردم را زنده زنده در «سینما رکس» آبادان کباب کرد، هیچ شکی نیست اما ایراد کار وقتی است که عده ای میگویند نظام میخواهد «حواسمان» را پرت کند!!!! آخر عشقای من، این حواس شخمی شما اگر هم پرت نشود چه میکند؟

مثلا جمهوری اسلامی خزر را بخشید، چه شد؟

الان وارد ۲ سال شده ایم که کرونا آمده است و از واکسن خبری نیست، چه شده است؟

پول ملی با شدت تمام سقوط کرد و مشهد شده است پاتایای شیعیان، حواس جمع و پرت ما چه کرده است!؟

سروان را نظام به خاک و‌خون کشید، تهران را چه شد!؟

اگر بخواهم این سوال ها را ادامه بدهم باید مثنوی «جنایت نامه» چند جلدی نظام را تایپ کنم که نه در توان من است و نه در حوصله مخاطب کم حوصله ایرانی می گنجد!

۴۲ سال است که جمهوری کریه اسلامی، ایران را غارت کرده است و تازه ما به اینجا رسیده ایم که بحث کنیم آیا درست است به نظام «نه» بگوییم یا نه!؟

از خرداد ۷۶ تا امروز هر چهارسال صف حماقت کشیده ایم و همچنان باید یکی متقاعدمان کند که رای ندهیم!

براستی یکی به من بگوید کجا و چه وقت حواس این با جگرهای لاف زن آریایی جمع یا پرت بوده است و نتیجه این جمع یا پرت بودن چه بوده است!؟

فعلا حکایت ما همان حکایت شخص ترسویی است که زیر تخت قایم شده است و به همه دوستانش گفته بود رفته سفر! وقتی هم قصاب چشم تنگ محل وارد خانه اش شد و ترتیب خانومش را می داد، زیر تخت با چشمی گریان زمزمه میکرد :

بزار از «سفر» برگردم، ببین چه بلایی سرت بیاورم مردیکه!

ای مه من، ای بت چین، ای صنم! لاله رخ و زهره جبینی ای صنم، شیرین و شیرینی ای صنم….

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها