فواید چند همسری را بنویسید

چند همسری خیلی خوب و خوشمزه است. همه ما باید چند همسر باشیم و به همدیگر کمک کنیم. امامان ما همه چند همسر بودند پس ما هم باید چند همسر باشیم والا در روز قیامت خداوند ما را روی پل صراط از اونجایمان آویزان می کند.

چند همسری فواید بیشماری دارد و برای سلامتی بدن خیلی خوب است. اخیرا دکترها در کشورهای خارجی کشف کرده اند که کسانی که چند همسری نیستند حتما سرطان می گیرند و می میرند.

یکی از فایده هایی که چند همسری برای شما به ارمغان می آورد، تقویت سخنوری در شماست. اگر شما دقت کرده باشید مردان چند همسر، افرادی زبان باز و حراف و ناطقی هستند. آنها بلدند چگونه هریک از همسرانشان را طوری سرکار بگذارند که خیال کند او را بیشتر دوست دارد.

فایده دوم چند همسری تقویت و استحکام استخوان جمجمه است. دانشمندان دانشگاه استنفورد اخیرا آمار گرفته اند و متوجه شده اند مردان چند همسری از بس لنگه کفش و ملاقه و ماهی تابه به ملاج شان خورد، چند میلیمتر کلفت تر از جمجمه مردان تک همسر و یا بدون همسر است.

فایده سوم چند همسری کاهش وزن و سوختن چربی های شکم و خوش اندام شدن بدن است. تصور کنید هر روز صبح که میخواهید از خانه بیرون بروید همسرانتان از ته آشپزخانه داد بزنند: داری میری، اون سلطل زباله را هم بزار بیرون!

خب، اگر شما فقط یک همسر داشته باشید فقط یک سطل زباله را باخود بیرون می برید ولی اگر چند همسر داشته باشید هی میروید و برمیگردید و از هرکدام از همسران یک سطل یا کیسه زباله می گیرید و همین خودش اندازه سه بار دویدن دور استادیوم آزادی است که باعث عرق کردن شما میشود.

فایده دیگر چند همسری، این است که شما مجبور میشوید در زندگی تان برنامه ریزی کنید. باید یک نرم افزار مدیریت پروژه تهیه کنید تا برایتان مرحله به مرحله برنامه زمانبندی ایجاد کند. مثلا هر روز هفته اختصاص به یک همسر باشد و این نوبت بصورت دوره ای تغییر کند. مثلا نوبت بتول خانم این هفته روز یکشنبه است و هفته آینده روز دوشنبه و همینطور الی آخر و اگر یکروز شما بهردلیل از برنامه زمانبندی عقب افتادید، زمان اختصاصی به بتول خانم باید ضربدر ضریبی جبرانی شود که فرمول محاسباتی آن چنین است: مجموع ساعتهای اختصاصی به دیگران تقسیم بر تعداد همسران ضربدر رادیکال سوم سن خودتان منهای عدد پی  به توان مدت زمان تاخیر شده متعلق به شمسی خانم و سکینه خانم و رقیه خانم و فاطی خانوم.

پس ملاحظه می کنید که ریاضی تان هم خوب میشود و الا اگر خدای ناکرده دیرتر به سراغ بتول خانم بروید یک ضربه ملاقه توی سرتان فرود خواهد آمد و چه بسا جاهای دیگرتان هم درد بگیرد.

و نهایتا فایده دیگر چند همسری این است که شما وقتی با همسرانتان با یک اتومبیل جایی میروید، اگر خدای ناکرده ماشین تان خراب شد و استارت نزد دیگر نگران هل دادن ماشین نخواهید بود و دیگر لازم نیست منت عابران را بکشید و از آنها بخواهید: قربون دستت یه هل بده!

 

ا

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها