فرصت تاریخی برای باز پس گیری هفده ولایت قفقاز!

من از سکوت و سکون «ایرانشهریان» در عجبم! پس از دو سده فرصتی منحصر به فرد برای جبران یک ننگ بزرگ تاریخی فراهم شده؛ تمام مولفه های ملی، مذهبی و قومی به همگرایی رسیده، و مهمتر از همه توازن نظامی کاملا به نفع ما تغییر کرده است. به اعداد توجه کنید:

نیروهای هوایی دو طرف را جمع بزنیم کمتر از دو درصد آمریکا میشود (تازه آن هم کمی، کیفی از صفر قابل تشخیص نیست). از طرف دیگر ما میدانیم که میتوانیم هر تحرک هوایی آمریکا را در نطفه خفه کنیم. ترکیب دو نامعادله را خودتان به عنوان تمرین انجام دهید.

نیروهای زمینی را هم که بسیج یکی از ادارات به تنهایی حریف است. از همه کلیدی تر آرسنال موشکی است: فقط تعداد مدلهای موشکهای سپاه از تعداد موشکهای هر دو طرف بیشتر است!

اکنون که فتوای امامان جمعه را داریم، راهپیمایان میلیونی اربعین هم فعلا سر مرز عراق ول معطلند، فقط کافی است سر خر را کج کنند تا قره باغ آزاد شود؛ منتهی چون راهش از آذربایجان (شمالی) میگذرد میتوانند همانجا کنگر بخورند و لنگر بیاندازند، اشکالش کجاست؟ بچه شیعه نیستند که هستند، «تورک» نیستند که هستند، «پاره تن» ایران نبودند که بودند، حتی رژیم غذاییشان (نفت و گاز) هم با ما یکی است. به قول ویلی براند به هنگام وحدت دو آلمان (نقل به مضمون): «اکنون دو عضو یک پیکر به هم میپیوندند».

فقط میماند مسئله دخالت دول خارجی. آمریکا که فعلا با شوی کرونایی سرش بیش از گرم است. برای قدرتهای منطقه ای هم با «هیتلر-استالین-پکت» یک الگوی تاریخی وجود دارد: همانطور که آنها لهستان را ابتدا به ساکن بین خودشان تقسیم کردند میتوان گرجستان را داد به پوتین که در هر حال هنوز یک خرده حسابی با آنها دارد، ارمنستان غربی را بدهیم دست اردوغان تا بقیه شان را هم قتل عام کند، بچه شیعه های آذری هم بر میگردند به آغوش گرم پدرشان خامنه ای.

حالا جدی: هموطنان گرامی، اگر کسی تا به حال به رویتان نیاورده بگذارید من بگویم که طرز فکر شما هنوز همان طرز فکر «بربری» استالین و هیتلر است، خودتان را گول نزنید. به قول خمینی من را که نمی شود بازی داد، من میدانم در باطن ذات شما چیست: چیزی که در مغز هیتلر بود در مغز همه شما هست!
با این طرز فکر همان سناریوی بالا به درد شما میخورد، بیخود پشت در «دموکراسی» موس موس نکنید…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها