فایده ویروس کرونا

برخی مواد شیمیایی در طبیعت و حتی در میوه ها هستند که با مصرف آنها، بیماریهای نهفته در بدن انسان را مثل آتشفشان خفته بیدار می کنند. مثلا طرف صورتش پر از جوش و لکه های زشت و بدترکیب میشود یا بدنش خارش شدید پیدا می کند.

ویروس کرونا هم باعث شد تا دروغ های آخوندها مثل جوش های چرکین بیرون بزند. آخوندها در طول قرنها بارها ادعا میکردند که مثلا فلان مجتهد بی پول شد، رفت حرم حضرت معصومه فورا یک فرد ناشناسی پیدا شد و یک پاکت پول گذاشت توی جیبش و گفت این از طرف حضرت است!

کتابهای آخوندها مملو است از این داستانهای دروغ و مضحک. همه ما پای منبر آخوندها بارها نظیر این مزخرفات را شنیده ایم.

آخوندها از ترس ویروس کرونا بجای انکه به حرم حضرت معصومه پناه ببرند، در به در دنبال پیدا کردن ماسک فیلتردار برای خودشان و توله هایشان هستند. خب! پدر سوخته حقه باز! مگر تو نمی گفتی که یکی از علما بیماری سختی گرفته بود و همه پزشکهای داخلی و خارجی جوابش کرده بودند ولی حضرت معصومه شفایش داد؟ پس چی شد؟ چرا همه مراجع تقلید قم برنامه ملاقاتها و درس های خود را تعطیل کردند؟

مردم! از این دین و آئین اسلام و از این همه دعا و آیه و حرم این امام یا آن امامزاده درمانی برای ویروس کرونا بیرون نخواهد آمد. همه تشکیلات تشیع و حوزه های علمیه قم منتظرند تا یکی از دانشمندان و محققان از کشورهای کفرخیز واکسن و یا داروی کرونا را پیدا کنند تا اینها یک نفس راحت بکشند.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها