عکس های گردهم آیی ایرانیان لوس آنجلس در حمایت از تظاهر کنندگان آبان ۹۸ ایران

امروز با هر دردسری که بود (البته کاملا ارزش اش رو داشت) خودم رو به لوس آنجلس رسوندم و تونستم این عکس ها رو از هموطنانی که برای ابراز همدردی و پشتیبانی از هموطنان داخل کشور مقابل ساختمان فدرال بیلدینگ جمع شده بودند تهیه کنم. تعداد کل ایرانیانی که در مدت حضور من در آنجا به محل تظاهرات آمدند و رفتند مسلما به چندین هزار نفر میرسید, که از همه سنی بودند. البته مراسم چند مهمان “خیلی ویژه” هم داشت که بعدا تصویر چند تاشون رو نشون میدم!

طرفداران پادشاهی, همونجور که انتظار میرفت, اکثریت مطلق رو داشتند ولی پلاکاردهای بسیار دیگری هم وجود داشت که در تصاویر مشخصه. سعی کردم از همه پلاکاردها عکس برداری کنم. در مورد بعضی عکس ها توضیح کوتاهی مینویسم. یک نکته جالب این بود که از هر کسی که پرسیدم “آیا مایل هستید که صورت شما هم در عکس مشخص باشه؟” بدون استثنا, و با لبخند, جواب مثبت بود! رضایت تمام افرادی که چهره اونها در این عکس ها نشان داده شده قبل از عکس برداری کسب شده. چند هموطن هم با ویلچر به تظاهرات آمده بودند. از صمیم قلب آرزوی دلی شاد برای یکایک شما عزیزان که برای نشان دادن همدلی با هموطنان داخل کشور رنج سفر رو تحمل کردید دارم!

چند نکته کوچک در مورد مدیریت تظاهرات
اولا که دست بانی این مراسم هر فرد یا گروهی که بودند درد نکنه. افرادی با “بج” های مختلف مثل انتظامات و … حضور داشتند و کلا مدیریت برگزاری خوب بود. بیشترین نا هماهنگی در روی سن یا استیج به چشم میخورد که نیاز به برنامه ریزی بهتری در آینده داره. پلیس لوس آنجلس در تمام مدت تظاهرات اونجا حضور داشت و خیلی از هموطنان بعد از اتمام مراسم از پلیس تشکر کردند و با پلیس ها عکس یادگاری گرفتند (مورد توجه وحوش جمهوری اسلامی که نام پلیس رو یدک میکشند!). یک نکته هم که خیلی خوشم آمد این بود که هموطنی که خاتمه مراسم رو اعلام کرد پشت میکروفن از شرکت کنندگان خواست که محوطه رو قبل از ترک تمیز کنند که بسیاری در این امر کمک کردند. در کل تهرانجلسی های با مرام و خوش برخورد گل کاشتند, دم همه تون گرم!

بعد التحریر: عکس ها و ویدئو ها رو در چند قسمت منتشر میکنم.

همه عکسهای این گزارش را میتوانید اینجا با کیفیت بالا ببینید و در صورت تمایل دانلود کنید.

یاد همه جای ایران بودیم
تجزیه؟ شوخی میکنی….
God Bless America
پشت کاپشنش “رضا شاه روحت شاد” نوشته؟
ویدئوی این بانوی خوش برخورد رو بعدا میبینید!

انتشار عکس ها با ذکر منبع “سایت مشروطه” آزاد است.

ادامه دارد…

به اشتراک بگذارید: