عوامل ماندگاری رژیم تبهکار آخوندی

بطور خلاصه عوامل ماندگاری رژیم جنایتکار اسلامی در ایران عبارتند از:

  • درآمدهای نفتی
  • دستگاه سرکوب
  • دستگاههای دروغ پراکنی درداخل و خارج شامل رسانه های فارسی همچون بی بی سی، خبرنگاران اصلاح طلب، لابیست های رژیم و ماله کش هایی که در قالب دانشجو و پژوهشگر راهی خارج کشور شده اند.

البته ممکن است شما باورهای مزخرف مذهبی را هم اضافه کنید که من آنرا در این دوزه و زمانه که چشم و گوش مردم به برکت اینترنت باز شده زیاد عامل پراهمیتی نمی بینم. خوشبختانه ضد مذهب ترین جامعه، مردم داخل ایران هستند. البته یک بخش ناآگاه هم هستند که هنوز عقل شان را به آخوندهای بیسواد و مرتجع سپرده اند.

عامل دیگری هم که ممکن است شما به آن اشاره کنید مماشات و یا حمایت کشورهای اروپایی و امریکاست که این عامل خودش زایده آن سه عامل اصلی در بالاست. جمهوری اسلامی برای بی هزینه کردن جنایاتش در داخل کشور، عده ای را تربیت کرده و به خارج کشور فرستاده تا آن جنایات را منکر بشوند و چهره کثیف این حکومت را برای خارجی ها بزک کنند و درنتیجه دولتهای خارجی همواره تساهل با این رژیم را انتخاب کرده اند.

شما ببینید وقتی کشورهایی همچون ونزوئلا، بلاروس و حتی روسیه مردم خودشان را سرکوب می کنند و تظاهرکنندگان را در خیابان مورد ضرب و شتم قرار میدهند همه کشورهای غربی آن را محکوم می کنند و آن کشورها را مورد تحریم قرار میدهند اما اگر در ایران در یک روز 1500 نفر را هم بکشند اصلا خبرش در هیچ رسانه خارجی منعکس نمیشود و هیچ مقام اروپایی واکنش نشان نمیدهد. چرا؟

دلیلش این است که ایرانیان بی شرفی چه در قالب ژورنالیست و چه در قالب فعال حقوق بشر و… در خارج کشور این تظاهرات را توطئه عربستان و اسرائیل جلوه میدهند و حکومت ایران را یک حکومت دمکرات جا می اندازند که در آن انتخابات هست، مجلس هست، آزادی هست. پارتی های مختلط هست و همه چیز خوب و مامانی است.

ما مردم عادی در مورد دو عامل اصلی یعنی درآمدهای نفتی و دستگاه سرکوب کاری از دست مان برنمی آید. این دو عامل نیازمند اعمال تحریم های گسترده توسط قدرتهای خارجی و حمله نظامی است که با رفتن ترامپ پرونده تحریم ها بسته خواهد شد و کاری از دست ما ساخته نیست.

اما درمورد عامل سوم که بسیار حیاتی است وظیفه ما بسیار بااهمیت و موثر است. باور کنید هیچ چیز بدتر از این نیست که یک آدم تحصیلکرده بیاید در خارج کشور و از یک آخوند بو گندوی شپشوی بی سواد حمایت کند و برای رای دادن به او در صف طولانی منتظر رسیدن برگه های رای باشد. اینها عامل بدبختی ایرانیان هستند. همین افراد عامل ماندگاری جمهوری اسلامی هستند:

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
12 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها