عملیات شبیه سازی شلیک به هواپیمای اوکراینی و تلفات آن

علی فدوی جانشین گروه تروریستی سپاه گفته که ما عملیات شلیک به هواپیمای اوکراینی را شبیه سازی کرده ایم و دوبار از سامانه موشکی شلیک کردیم!

باور نمی کنید؟ بفرمایید این هم لینک خبر

حالا ممکن است بپرسید این عملیات شبیه سازی چگونه انجام گرفته که از سامانه موشکی دو تا موشک هم شلیک کردند و به هدف هم خورده؟

خب، معلوم است دیگر. سپاه یک هواپیمای مسافربری ماهان را آورده و از بسیجی های مسجد ثبت نام کرده تا آنها را به زیارت آنتالیا ببرد. البته به آنها گفته وصیتنامه های سیاسی الهی خودتان را هم بنویسید. شاید در آنتالیا برخی زنان کفار علیه شما توطئه کنند و شما را به درجه رفیع شهادت نائل کنند.

بهرحال در یک نیمه شب برادران بسیجی نوحه کنان سوار هواپیمای متعلق به سپاه میشوند و دقایقی بعد آقای علی فدوی که از قبل در سامانه موشکی مستقربود دستور شلیک میدهد. در این عملیات تعدادی از برادران بسیج به درجه رفیع شهادت نائل شدند و تعدادی نیز به اسارت دشمن درآمدند و عده ای نیز مفقودالاثر شدند و تعدادی نیز اختلاس کرده از کشور خارج و به کانادا گریختند.

لازم به ذکر است که بخش اطلاعات سپاه در این عملیات شبیه سازی شده موفق به دستگیری برخی از عوامل دشمن و ضد انقلاب شدند که بزودی مجبورشان می کنیم اعتراف کنند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها