علی مطهری، عصاره معجون تهوع آوری به نام اصول گرای اصلاح طلب؛ دیگه تمومه ماجرا!

علی مطهری ، این نماینده عقب افتاده مجلس شورای اسلامی،این روزها پس از آنکه مطمئن شد در مجلس آینده جایی ندارد، شروع کرده است به بلبل زبانی. یکی باید به این فرد فرصت طلب یادآوری کند که اگر راست میگویی آن زمان که از حقوق و رانت استفاده میکردی ، نقش نماینده واقعی را بازی میکردی، نه اکنون که دستت از سفره غارت کوتاه شده است!

این طرفدار حجاب اجباری که مدتها در سیرک رنگارنگ بازی بد و بدتر نقش گوریل «اصول گرای اصلاح طلب» را بازی میکرد، حواسش باشد هنوز هم دارد از نام پدر تازی سرشتش استفاده میکند و « بودجه» چند میلیاردی میگیرد. این روزها خامنه ای وقیح که رفاقت را کنار گذاشته است، ممکن است اگر او بیش از این بلبل زبانی کند، سهم انقلاب و بودجه چند میلیاردی را که مفت تحت عنوان ناشر آثار پدر ضد ایرانی اش از بیت المال میگیرد، به شخص دیگری بدهد!

البته این حرامیان به قدری در این ۴۱ سال غارت کرده اند که برای ۷ نسلشان در بانک های خارج از کشور پول اندوخته دارند و نگرانی مالی چندانی ندارند. بالاخره فامیل برادران دالتون لاریجانی باشی، کم کم چند میلیون دلاری را تا کنون شیتیل گرفته ای! اکثر مردم فریب این سر و صداها را نخواهد خورد و ذات پلید اینها برای ملت نمایان شده است.

اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا!

به اشتراک بگذارید: