عده ای چنان از حمایت جمهوری اسلامی از طالبان تعجب کرده اند که انگار گاندی به جای خمینی رهبر انقلاب اوباش سالار ۵۷ بود!

حمایت جمهوری اسلامی از طالبان و القاعده موضوع جدیدی نیست. این حکومت خودش پدر معنوی تمام تروریست های جهان است و حمایتش از طالبان هم چیز جدیدی نیست. در این سالها جامعه مدنی افغانستان پیشرفت های خوبی در حوزه حقوق زنان و دموکراسی داشته است که این برای نظام سنگین است.

جمهوری اسلامی دوست دارد همه جای خاورمیانه در جنگ و آتش باشد تا کسی به این فرقه تبهکار کاری نداشته باشد. انگار همین دیروز بود که طالبان دیپلمات های داعشیعه را سلاخی کرد و نظام هم لاف حمله به طالبان میزد و خط و نشان میکشید که انتقام خواهد گرفت! این هم انتقام، پاچه خواری علنی از طالبان توسط دبیر شورای امنیت ملی به خاطر آمریکا ستیزی طالبان!

من مانده ام چرا عده ای از حمایت علنی نظام از طالبان تعجب کرده اند!؟ مگر خود این اوباش ۵۷ تی با آتش زدن سینما و مشروب فروشی ها و سوزاندن زنده زنده مردم در سینما رکس انقلاب ننگینشان را به پیروزی نرساندند؟

مگر این حکومت همان حکومتی نیست که هزاران نفر را در طول حیات ننگینش به قتل رسانده است. بنا به روایت منتظری، فقط در یک هفته چند هزار مجاهد و چپی را این حکومت تیرباران کرد و در خاوران ها جنایتش را پنهان کرد. مگر این حکومت کم اسید بر صورت زنان ریخته است، مگر خبرنگار فعلی نظام در آمریکا، در دهه شصت بر پیشانی زنان پونز فرو نمیکرد؟ مگر کارگردان چریک نظام به نام مخملباف چاقو کشی نکرده بود و آژان نزده بود؟

مگر در کهریزک ها بیماران جنسی انقلاب اسلامی به جوانان مردم شیشه نوشابه فرو نکردند؟ مگر زیبا کاظمی ها را مرتضوی ها پس از تجاوز با جسم سخت به قتل نرساندند؟ مگر هزاران نفر را حکومت در آبان ماه به خاک و‌خون نکشید؟ مگر در زمان خاتمی کم دانشجو به قتل رسید؟ مگر در زمان خاتمی و رفسنجانی کم نویسنده و شاعر و منتقد سلاخی شدند؟

واقعا چه فرقی میان انقلابیون ۵۷ تی و‌جمهوری اسلامی با طالبان است که امروز از برادری و حمایت آنها از یکدیگر تعجب کرده اید!؟

تروریست های دیروز شیعه، امروز در ایران رهبر و رییس جمهور و نماینده شده اند و طالبان هم این را خوب میداند که برای تصرف دوباره افغانستان، باید از جمهوری اسلامی الگوبرداری کند و در کنار روش های خشن، بریدن سر با پنبه را هم یاد بگیرد!

یادش بخیر زمان خاتمی بزدل چقدر در دانشگاه ها دانشجویان فریاد میزدند:

مرگ بر طالبان، چه کابل چه تهران!

خواستم از جایزه های جو بایدن به جمهوری اسلامی بنویسم، یادم افتاد ترامپ هم به طالبان جایزه داد و رفت. بیچاره ملت های دربند ایران و افغان که نمیدانند چه کسی دوست است و‌چه کسی دشمن!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها