ظریف! خفت و خواری تا کی؟

واقعا این چه زندگی است که اینها دارند؟ این همه خواری و ذلیل شدن برای چیست؟ دنیا آنقدر بزرگ است که بالاخره یک جایی برای یک زندگی بی درد سر در آن پیدا میشود. طرف وزیر خارجه یک حکومت است اما اجازه ندارد نظرات شخصی خودش را بیان کند. ظریف آنقدر فرومایه و بی پرنسیپ است که از حرفهایش در آن نوار صوتی براحتی میتوان فهمید که اعتقادی به این شیوه زمامداری خامنه ای ندارد اما باز ترجیح می دهد مجیزگوی خامنه ای باشد. آخر ذلت و بدبختی تا کجا؟ برای بازداشت نشدن تا کی میخواهی چاپلوسی خامنه ای و قاسم سلیمانی را بکنی؟

قاسم سلیمانی و سپاه هزار جرم و جنایت میکردند، در سوریه بمب شیمیایی روی زن و بچه مردم می زدند، با هلی کوپتر بمب بشکه ای روی روستائیان می انداختند، در داخل کشور هواپیمای مسافربری را هدف موشک قرار میدادند و در زندان ها نوید افکاری ها را اعدام میکردند آنوقت این بدبخت می بایست آنها را انکار کند و زل بزند توی دوربین و وقیحانه دروغ بگوید.

واقعا کار کردن برای این حکومت چه فایده ای دارد؟ حتی اگر به شما میلیون ها دلار هم بدهند اما همیشه تحقیرت کنند و بزنند توی سرت، این چه فایده ای دارد؟ مگر زندگی همه اش پول است؟ تو چگونه خواهی توانست به فرزندت درس زندگی بدهی؟فرزندان و نوادگانت در آینده از این همه ذلت و زبونی و دون مایگی تو شرمسار خواهند شد.

خامنه ای امروز به صراحت گفت وزارت خارجه فقط یک مجری است. یعنی تو فقط یک پادو و نوکر هستی. مثل یک پیک موتوری که بسته یا نامه ای را به درب منازل یا مغازه مردم میرساند. تو بیخود دنبال دیپلماسی در مقابل میدان هستی. توی حکومت فاشیست ها دیپلماسی معنا ندارد. همه چیز باید مطابق امر پیشوا و حضرت آقا باشد.  مگز اینکه خودت هم از تبار همان فاشیست ها باشی و یا دوست داشته باشی تا تو را در حلقه خود بپذیرند. اما حوادث سالهای اخیر نشان داده که آخوندها همه کس را داخل خود نمی پذیرند. معمولا از افرادی مثل ظریف که بلدند انگلیسی صحبت کنند بعنوان کلوخ طهارت استفاده می کنند و هرگز آنها را داخل جمع خود نمی پذیرند.

من به جواد ظریف پیشنهاد می کنم همین امروز از پستش استعفا دهد و یک شغل شرافتمندانه برای خودش پیدا کند. یک روز زندگی معمولی شرف دارد به چهل سال دریوزگی آخوندها.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها