طرفدار شاهزاده باید مثل شاهزاده رفتارکند؛ پس از واقعه آزار جنسی هالو، منتظر ترمیناتورهای T57 نفوذی در قامت سلطنت طلبان باشید!

سخن کوتاه کنیم که موضوع روز ما باید اعدام جوانان باشد اما متاسفانه عده ای لمپن و فاحشه سیاسی سلطنت طلب نما با انگشت کردن هالو به قصد تحقیر رقیب سیاسی، آب گل آلودی فراهم کردند تا اوباش چپ خمینی طلب و خلخالی ستای ۵۷ تی، زبان در بیاورند و از حماقت عده ای لمپن، پلی برای حمله به رضا پهلوی بسازند و حتی او را به مرگ تهدید کنند!

اوباشی که در دهه شصت دختران مجاهد را قبل از اعدام مورد تجاوز قرار میدادند تا پس از مرگ به بهشت نروند و بر پیشانی دختران مردم پونز می زدند و گیسو قیچی میکردند و اسید می پاشیدند و در برابر تجاوزهای رژیم در کهریزک ها واکنش خاصی نشان نمیدادند، امروز جملگی شده اند مدافعان ماتحت هالو!

خوشبختانه اکثر پادشاهی خواهان و حزب مشروطه با محکومیت قاطع آزارگران جنسی حمله کننده به هالو _ فارغ از عقاید سیاسی نامبردگان_ نشان دادند که عمل زشت عده ای را نباید به پای همه نوشت و این رندی هم که هالو با زرنگ بازی ایرانی انجام داد و آزار خود را به توان ۷ رساند، میتواند درسی باشد برای پادشاهی خواهان در آینده که به هیچ عنوان با مخالفان ۵۷ تی خویش درگیر نشوند و اگر فردا در تظاهرات ها امثال گنجی ها هم کنارشان ایستادند، سکوت کنند و بهانه به دست اوباش ۵۷ تی چپ ندهند؛ که در هر واقعه ای به دنبال سنگ انداختن به پهلوی ها هستند.

مطمئن باشید جماعت بی شرفی که رهبرانشان امثال خسرو روزبه ها بوده است که یکدیگر را میکشتند تا گردن پهلوی ها بیاندازند، با توجه به تله ای که هالو کار گذاشت و تا حدودی موفق شد، این روش را در آینده ای نزدیک باز تکرار خواهند کرد.

تنها راه مقابله با اینگونه اتفاق ها، خویشتن داری و اقتدا به رفتار شاهزاده است. در طول این ۴۴ سال ما هیچگاه شاهد نبوده ایم ایشان کوچکترین بی ادبی در برابر مخالفان خونی اش داشته باشد. صبر و متانت و ادب سیاسی رضا پهلوی باید الگوی همه طرفدارانش، از جمله همسرش باشد.

کسی از اوباش فدایی که اعضای خود را به جرم عاشقی به قتل رساندند، و یا پیروان خمینی و خامنه ای و خلخالی و لاجوردی انتظاری ندارد، اما شما با دست گرفتن پرچم شیر و خورشید و عکس پهلوی ها، مسئولیت سنگینی بر دوش دارید و باید بدانید هزاران از هالو بدتر برای شما در گردهمایی های آینده دام سیاسی پهن خواهند کرد.

هالو در گردهمایی لندن واکنش شما را می دانست و منتظر کتک خوردن و حمله های کلامی بود اما عده ای نادان با رفتار شنیع خود خوراک برای سفره تبلیغاتی ورشکستگان چپ ۵۷ تی فراهم کردند و هالو به بسیار بیشتر از آنچه که از فیلم گرفتنش به دنبال بود، رسید!

اگر تا این حد شما به حق از اوباش ۵۷ تی چپ خشمگین هستید، پس با رفتار احمقانه و عصبی برای آنها خوراک تبلیغاتی فراهم نکنید.

باز تاکید میکنم تنها فرمولی که میتواند از جلوگیری اینگونه اتفاقات در آینده جلوگیری کند، پیروی از ادبیات و منش سیاسی شاهزاده است. دور نیست که مخالفان رضا پهلوی در گروه های دو تا چهار نفری در نقش شاه الله و چپ الله وقایع ساختگی اینچنینی را در آینده تکرار کنند.

عمل زشت مربوط به هر کسی باشد، باید محکوم و تقبیح شود. فرض کنید به جای آن پیرمردی که در ماجرای هالو جوگیر شده بود،خود طرفداران پادشاهی به فرد انگشت کننده _فارغ از نفودی یا ابله بودنش_هجوم برده بودند و مانعش میشدند، اکنون نه پادشاهی خواهان باید پاسخگوی رفتار زشت عده ای انگشت شمار می بودند و نه این اوباشی که خود بمب گذار و تروریست و قاتل و متجاوز در میانشان کم نیست و نبوده است، میتوانستند زبان به ملامت بگشایند و شاهزاده از همه جا بی خبر را سیبل عقده های خویش کنند.

اکنون هم باید با فشار گذاشتن روی هالو او را مجبور به پیگیری شکایت در مراجع قانونی انگلستان کرد.باید افراد خاطی مجازات و آینه عبرت دیگران شوند. به هیچ عنوان از مطالبه شکایت از آزارگران نباید کوتاه آمد. بدون شک میدانی که واقعه زشت آزار هالو در آن رخ داده است، پر از دوربین است و هالو میتواند در سیستم قضایی انگلستان به حقش برسد؛ هر چند او به اهداف سیاسی اش رسید و بقیه ماجرا بی شک برایش فرع قضیه است اما با علم به این موضوع او باید از آزارگران شکایت کند و پیگیری این پرونده هم باید مطالبه عمومی باشد و پادشاهی خواهان نباید بگذارند این پرونده فراموش شود.

از تجربه های خویش بیاموزیم و نگذاریم نه امثال هالوها به قربانی تبدیل شوند و نه همفکران خویش را تحت منگنه قرار دهیم تا بزرگ و کوچکشان مجبور به معذرت خواهی و بیانیه محکومیت نوشتن شوند؛ آن هم در شرایطی که رژیم پس از قتل های پرونده خانه اصفهان به دنبال بر دار کردن قهرمان ملی ما محمد قبادلو است.

مظلوم نمایی و کربلا درست کردن کار شیعه ایرانی است؛ حتی مدل مارکسیست اینها هم باز مقتدایش علی و حسین خواهد بود، پس از این پس در گردهمایی های خارج از کشور حماقت ممنوع! انگشت ممنوع! جوگیری ممنوع و در کل آزار فیزیکی به هر شکل آن ممنوع !

با هم بیانیه حزب مشروطه را در این مورد بخوانیم :

برخورد انزجارآور، تعرض وحشیانه و خارج از اصول یک جامعه متمدن نسبت به آقای محمدرضا عالی پیام (متخلص به “هالو”) را به شدت تقبیح و محکوم می‌کنیم.

اینگونه رفتارها که منشائی جز لمپنیسم ندارد به هر بهانه و استدلالی تنها در خدمت مسموم سازی فضای سیاسی ایران دوران انقلاب “زن زندگی آزادی” و پس از آن است و بس؛ و این امکان را برای رژیم اسلامی و مخالفان دمکراسی در هر لباسی، فراهم می‌آورد تا از آب گل‌آلود برای خود ماهی بگیرند و طیف گسترده و دمکرات مشروطه‌خواه را در معرض اتهام قرار دهند.

آنچه در لندن اتفاق افتاده است فقط و فقط مربوط به تنی چند فاقد بینش و ادراک لازم سیاسی می‌باشد که حتی اگر در بیان باورهای خود صادق باشند بیشترین لطمه را به طیف مشروطه‌خواه زده‌اند.

لازم به تاکید است که حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) چون همیشه در راستای پایبندی به اصول رواداری، گفت و گوی متمدنانه، خشونت زدایی از فرهنگ و سیاست در ایران، و دوری از هر گونه خشونت گفتاری و رفتاری در فضای حقیقی و مجازی، در پوشش هر نام و جریانی؛ این گونه حرکات خودسرانه، و گاه حتی مشکوک، نسبت به دگراندیشان را قاطعانه محکوم می‌کند و معتقد است کوشش همگانی برای بهسازی فضای مبارزه، طرد و انزوای خشونتگرایان، جلوگیری از توهین، تحقیر و افترا به دگراندیشان بخش مهمی از پیکار سراسری و ملی برای آزادی میهنمان است.

برای گذار از جمهوری جنایتکار اسلامی و رسیدن به دمکراسی در ایران آزاد آینده، چاره‌ای جز پذیرش و احترام کامل به حقوق برابر ایرانیان و رعایت بیانیه حقوق بشر در زندگی روزمره نیست. هر خدشه‌ای که به این اصل مهم و حیاتی وارد آید موجب تفرقه و درگیری و هدر رفتن توان و نیروی اپوزیسیون می‌شود و در نتیجه به امر انقلاب و مبارزه برای رهایی از چنگال رژیم اسلامی لطمه سنگین و جبران ناپذیری وارد می‌سازد.

پاینده ایران زنده باد ملت بزرگ ایران

حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
مشترک شوید
پیام رسانی در صورت
guest

0 نظر
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها
0
اگر مایلید نظر بدهیدx