طرح صیانت از مادران مسئولان جمهوری اسلامی یک مطالبه ملی است!

این روزها بحث بحث صیانت است. ملت بزرگ و اسیر ایران آنقدر حقیر گشته است که هر روز شاگردان سعید طوسی ها برایش نسخه ای جدید میپیچند و روزی نیست که این اوباش با مردم و حریم خصوصی و غیر خصوصی شان کاری نداشته باشند.

پس از کشتار آبان ماه ۹۸ و قطع کردن اینترنت و کشتار مردم بی دفاع ایران در خیابان ها و نیزارها، این سکوت و سرکوب و بوی خون لشگر اوباش ولی وقیح را خوش آمده است و روزی نیست که خران طویله شورای اسلامی دم از طرح صیانت از فضای مجازی _ که از قضا تنها فضای حقیقی ایران امروز است_ نزنند و برای سید علی قاتل دلبری نکنند.

پس از طرح صیانت از فضای مجازی که همان اینترنت «حلال» و تهوع اور است، حالا نوبت به طرح صیانت از مردم در برابر حیوانات رسیده است! سگ گردانی جوانان و محبت به حیوانات براستی که برای اسلام سخت است. اسلام با هرچه که شما را از صدای واق واق موذن و عربده کشی سعید طوسی ها و بوی گند جوراب و‌ فضای احمقانه محرم و صفر دور کند، دشمن است؛ چرا که موسیقی و عشق به حیوانات و کتابخوانی و رقص و آواز و لبخند و اندیشیدن ، قاتل این دین اهریمنی هستند و برای همین هم اسلام برای حفظ خود به یک مشت احمق و افسرده نیاز دارد که از صبح تا شب بالا و پایین خودشان را جر بدهند که وای چرا حسین کشته شد!

حیوان دوستی با خودش یک فرهنگ می آورد و این فرهنگ دقیقا همان چیزی است که اسلام پرستان کوردل از آن وحشت دارند. در سرزمینی که به حقوق حیوانات احترام گذاشته شود، سرانجام این احترام باعث رشد و حساس شدن جامعه در برابر نقض حقوق انسانها میشود. وقتی آزار یک حیوان و دفاع از حقوقش برای شما مهم شود، به صورت ناخودآگاه حقوق بشر و کشتار آدمها و شکنجه آنها هم برایتان صدبرابر مهم تر میشود و این حقیقت دقیقا همان دلیلی است که حکومت را به میدان مقابله با «حیوان دوستی» مردم کشانده است!

عجبا! در سرزمینی که رهبرش یک کفتار درنده خو است و سران سپاهش سگ‌های وحشی و هار، مردم دیگر باید چرا از هاپوهای دوست داشتنی و گربه های ملوس بترسند!؟

به نظرم تنها طرح صیانتی که در ایران باید اجرا شود، طرح صیانت از رحم مادران مسئولان است؛ که شاید با بستنش ما شاهد تولد چنین جانوران درنده خویی چو خامنه ای ها و رفسنجانی ها و امامی ها و طوسی ها نباشیم. خران طویله اسلامی بهتر است اول از مادران قهوه خور خویش صیانت کنند و پس از آنها اگر زمان اضافه ای داشتند، به فکر زنان و دختران خویش باشند که در غرب همچو نوه امام و دختر داریوش سجادی مشغول به «عبادت» هستند!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
14 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها