ضرورت حفظ روحیه

از همان ساعات اولیه قطع اینترنت در هفته گذشته، پیش بینی میکردیم که عمق و وسعت جنایات رژیم جلاد اسلامی بسیار بسیار بیش از آنچیزی است که از خبرهای رسمی و غیر رسمی به بیرون درز میکرد.

بی تردید این یک کشتار بیرحمانه بود که در تاریخ ایران ثبت خواهد شد. قساوت و ناجوانمردی مزدوران ولایت آخوندی آنچنان سهمناک بود که با خوندن نحوه کشته شدن عزیزان هموطن، کوهی از غم و غصه بر روی شانه هایمان احساس میشود.

اما دوستان و هموطنان!

نباید اجازه دهیم جنایات و قساوت دیکتاتور ، کمر ما را خم کند. باید قوی  و مستحکم باشیم و اراده و همت مان برای آزادی ایران و ایرانیان قوی تر شود. راه رسیدن به دمکراسی و آزادی راه پر فراز و نشیبی است. باید صبور و سختکوش بود و در راه نابودی اهریمن استبداد آخوندی ناامیدی و یاس را بخود راه نداد.

همه انقلابات رهایی بخش از دریایی از خون گذشته اند. دشمن ما، دشمن عادی نیست. یک فرقه تبهکار تروریستی وحشی است که به هیچ پرنسیبی پایبند نیست. راه ما سنگلاخ است اما در پیروزی ما و نابودی اهریمن جای شکی نیست.

آزادی و رها شدن از قید این حکومت قرون وسطایی که ریشه در بدبختی و عقب ماندگی هزار و چهارصد ساله ما دارد بدون هزینه و بدون اهدای خون و جان و مال و تلاش و کوشش میسر نیست.

سرتان را بلند کنید و همت قوی دارید و با اراده ای محکم و عزمی راسخ به مبارزه با این رژیم جلاد ادامه دهید و انتقام عزیزانی که در خون غلتیدند را بگیرید.

 

به اشتراک بگذارید: