شیوع عمدی ویروس کرونا در ایران به دستور خامنه ای است؛ با کشتار مردم میخواهند چند صباحی بیشتر حکومت کنند!

تا امروز همه ما خیال میکردیم رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی به خاطر برگزاری سیرک ۲۲ بهمن و کارناوال بلاهت انتخابات مجلس مردم را در موضوع شیوع کرونا در بی خبری نگاه داشته است؛ اما هر چه بیشتر جلو میرویم، ابعاد این فاجعه و کشتار بیولوژیک بیشتر بر ملت آشکارتر میشود.

در رابطه با شیوع عمدی کرونا اول از همه مشخص شد وقتی آقای خامنه ای در ۶ بهمن ۹۸ به رسم هر ساله با مداحان و ثناگویان خویش جلسه داشته است، به هیچکدام اجازه دست بوسی نداده و فاصله او با عاشقان جیب عبایش بیشتر از فاصله همیشگی بوده است.

نریمان پناهی یکی از بلبلان ولایت وقیح در این کلیپ ناخواسته افشا میکند که خامنه ای و محافظان بی شرمش در تاریخ ۶ بهمن کاملا میدانسته اند که «کرونا» وارد ایران شده است اما ملت بی خبر از همه جا در این تاریخ بی آنکه بدانند، داشتند توسط طلبه های حوزه علمیه که به دلیل مراودت با ۷۰۰ طلبه چینی آلوده، ناقل «کرونا» شده بودند، در بی خبری به بیماری کرونا گرفتار میشدند؛ آن هم در حالیکه مسئولان میدانستند و کاملا آگاه بودند که این بیماری کشنده و‌مهلک، خیلی سریع گسترش پیدا میکند، اما با همه این احوال مسئولان نظام قم و حرم بی خاصیت معصومه «ج» را تعطیل نکردند.

بر خلاف ادعاهای پادوهای «اصل» نظام مبنی بر «خبر» نداشتن از ورود کرونا و تاثیر تحریم های آمریکا در عدم وارد نکردن کیت های تشخیص_ با توجه به افشاگری هایی که شهروند خبرنگاران انجام دادند_ بنا به گزارش وبسایت ایران اینتر نشنال مشخص شده است تعدادی از شرکت‌های ایرانی از سه دی تا اواخر بهمن یا سفارش واردات کیت داشته‌اند یا کیت وارد کرده‌اند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به «آرینا حیات دانش»، «فردآزمای راد»، «زیست فناوری پیشگام» و «نمایش طلوع» و «زیست باران» اشاره کرد.

در کنار دروغ های رنگارنگ خامنه ای و مسئولانی چو حسن روحانی، فقط کافی است نگاهی بیاندازید به عدم قرنطینه شهر قم در همان ابتدای کار و یا آزاد گذاشتن لیسندگان ضریح معصومه و یا از همه بدتر راه افتادن طلبه های لواط کار حوزه علیمه در بیمارستان ها برای شیوع بیشتر این ویروس، چرا که این روغن بنفشه ای ها اعتقاد دارند با زیاد شدن کشتار، مهدی چاه نشین ظهور میکند!

دیروز کلیپی از این ابلهان مفید نظام در جهان منتشر شد که واقعا مایه ننگ و شرم ملت کهنسال ایران است. فرد مجنونی به نام شیخ مرتضی کهنسال، که از اهالی لنگرود و از شاگردان عباس تبریزیان روغن بنفشه ای است، بدون ماسک و رعایت اصول بهداشتی به بیمارستان های مختلف سر میزند و با تماس فیزیکی با بیماران مبتلا به کرونا، بدن کثیفش را منشاء و ناقل بیماری کرونا میکند، تا همه جهان شاهد باشند ما ملت ایران گرفتار و گروگان چه نوع حیوانات درنده خویی گشته ایم! حالا فکر میکنید نتیجه مالیدن عطر پیامبر _که معلوم هم نیست از شاش شتر و یا چه زهر مارهای دیگری درست شده است_ به زیر بینی بیماران کرونایی چه نتیجه ای داشته است!؟

شیوع عمدی کرونا فقط برای به حاشیه راندن «کشتار آبان» و ساقط کردن عمدی هواپیمای اوکرایینی و تحریم بی سابقه سیرک انتخابات در ایران نبوده است؛ موارد ذکر شده فقط قسمتی از دلایل نظام برای شیوع عمدی کرونا است. همانطور که میدانید این ویروس بیشتر جان افراد مسن و بیمار را میگیرد. حالا برای کالبد شکافی این عمل جنایتکارانه نظام، باید کمی به عقب برگردیم و اخبار مربوط به ورشکستگی سازمان های بازنشستگی را دوباره بخوانیم:

به گزارش کارگر آنلاین ، سازمانِ ابربیمه‌گر کشور یعنی سازمان تامین اجتماعی با پوششِ بیش از ۴۲ میلیون نفر در کشور، این روزها در آستانه یک بحران جدی قرار دارد؛ بهتر است مولفه‌های اصلیِ این بحران را به اختصار برشماریم:ضریبِ پشتیبانی این سازمان در سال ۹۷ برای اولین بار در بازه ده ساله‌ی گذشته، به زیر ۵ رسید یعنی مصارف سازمان در حال پیشی گرفتن بر منابع یا همان ورودی‌های آن است؛ بدهی‌های پرداخت نشده‌ی دولت به این سازمان بیمه‌گر از مرز ۲۰۰ هزار میلیارد تومان گذشته است و هیچ چشم‌انداز روشنی برای پرداخت حتی بخشی از این بدهی در کوتاه‌مدت وجود ندارد و در نهایت، سازمان تامین اجتماعی ناگزیر شده است برای انجام تعهدات ماهانه خود از نظام بانکی کشور وام با بهره ۳۰ درصد بگیرد و لاجرم امروز این سازمان، نزدیک به ۴۰ هزار میلیارد تومان به بانک‌ها بدهکار است.

فقط کافی است شما در گوگل ورشکستگی سازمان های تامین اجتماعی و بازنشستگی کشور را تایپ کنید، تا ببینید که دقیقا در تاریخ بیستم آذرماه ۹۸ اکثر رسانه های داخلی به این موضوع و ابر چالش آینده اشاره کرده اند. دیگر باید برای هیچکس جای شک باقی نمانده باشد که نظام با شیوع عمدی کرونا قصد دارد جمعیت سالمند و حقوق بگیر را از میان بردارد. حالا این وسط عده ای هم از فسیل های خودی سقط شدند، مهم نیست، آنچه مهم است جمله خمینی ملعون است که بارها با این جمله رژیم جنایتش را توجیه کرده است :

حفظ نظام اوجب واجبات است

عده ای با خود میگویند خوب اگر بازنشسته ای بمیرد، حقوقش به خانواده اش میرسد و از این لحاظ زیاد فرقی برای دولت ندارد! این عده اما فراموش میکنند نظام در هر ماه میلیاردها تومان در حوزه سلامت سوبسید به بازنشستگان میدهد. برای مثال وقتی مادر بزرگ من ماه قبل عمل جراحی انجام داد، از ۱۰ میلیون هزینه این عمل، تنها ۸۰۰ هزار تومانش را خودش پرداخت و بقیه را بیمه تامین اجتماعی پرداخت کرد. خب اگر مادربزرگ مریض من و امثال او توسط کرونا از میان بروند، میدانید چند میلیارد در جیب دولت باقی خواهد ماند؟ تازه عده ای از بازنشستگان فرزند و ورثه ای ندارند و پس از مرگ تمام‌اموالشان را ستاد اجرایی امام هاپولی خواهد کرد.در قوانین بازنشستگی ایران حقوق فرد متوفی فقط زمانی به خانواده اش تعلق میگیرد که آن مرد همسر و یا کودک خردسال داشته باشد و یا دختر ازدواج نکرده و یا طلاق گرفته، در غیر اینصورت حقوق آن فرد با مرگش در جیب دولت باقی خواهد ماند.

گمان نکنید فقط عباس تبریزیان و شاگردهای ابلهش دارند کرونا را در ایران گسترش میدهند. امروز خبر آمد که مراسم تشییع سردار حسین اسداللهی یکی از فرماندهان سپاه پاسداران که در جنایات رژیم در سال ۸۸ نقش اساسی داشت و دو روز پیش در پی «عوارض شیمایی» ( بخوانید کرونا) سقط شد، در «وردآورد» کرج برگزار شده است!

خبرگزاری‌ تسنیم تصاویری از این مراسم که روز دوشنبه چهارم فروردین برگزار شده را منتشر کرده است.در این مراسم صدها نفر در شرایطی که بحران «کرونا» در ایران رو به گسترش است، شرکت کرده‌اند.به نظر شما برگزاری چنین مراسم هایی عمدی نیست؟ همین سرداران جنایتکاری که در آبان ماه هزاران نفر از مردم بی گناه را با پهپاد و مسلسل در خیابان ها و نیزارها به قتل رساندند، نمیتوانستند جلوی مسافران نوروزی را در پشت عوارضی های خروج از شهرهای مختلف بگیرند!؟ آیا این سهل انگاری عمدی نبود؟ چه از این بهتر که با دست عده ای از مردم نا آگاه، جمعیت زیادی از کشور را قتل عام کنند و در آخر هم بگویند مردم بی شعور هستند، ما چه کنیم!؟

نظامی که عبدالله ریگی را به قول خودشان در هوا شکار میکند و روح الله زم را کت بسته وارد ایران میکند، نمیتوانست جاده های ایران را ببندد؟ فقط کافی بود سر هر عوارضی ۵۰ تا از این گوریل های متجاوز ولایت وقیح را بگذارند تا مردم به گور عمه مکرمه رهبری بخندند که هوس سفر نوروزی کنند!

تمام شواهد نشان میدهد که خامنه ای و روحانی و رییسی و کل مسئولان نظام _ چه مثلا اصلاح طلب و چه اصول گرا_ به همراه سپاه و بسیج قصد دارند با شیوع کرونا هم ذهن مردم را از فجایعی چو‌کشتار آبان ماه و ساقط کردن هواپیما و در کل ۴۱ سال شکست نظام در تمام ضمینه ها دور کنند و از طرفی دیگر هم به بهانه تحریم ها و عدم رعایت مردم، از تعداد حقوق بگیرهای تامین اجتماعی کم کنند.

دیروز هم که رهبر انقلاب پای جن و انس را به دعوای نظام با آمریکا کشاند و شیوع ویروس کرونا را مثل همیشه کار آمریکا دانست، البته اراجیف رهبر جن باز نظام خیلی زود توسط مایک پمپئو پاسخ داده شد:

در بیانیه پمپئو که روز دوشنبه ۴ فروردین توسط دفتر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا منتشر شد، آمده است: «دروغ‌های خامنه‌ای، رهبر [جمهوری اسلامی]، درباره ویروس ووهان خطرناک است و ایرانیان و مردم سراسر جهان را در معرض خطر بزرگتری قرار می‌دهد. واقعیت‌ها اهمیت دارند.»

پمپئو در ادامه با اشاره به واقعیت‌هایی «که رژیم ایران مایل است از جهانیان پنهان نگاه دارد» چند واقعیت را در بیانیه خود آورده است:‌

واقعیت: هواپیمایی ماهان، مهمترین شرکت هواپیمایی تروریستی ایران، در ماه فوریه دست کم ۵۵ پرواز میان تهران و چین انجام داد و تعداد بیشتری از مردم ایران را [به این ویروس] آلوده کرد. نخستین موارد ابتلا به ویروس کرونا در دست‌کم پنج کشور مستقیما از ایران وارد [آن کشورها] شده و جان میلیون‌ها نفر دیگر را به خطر انداختند.

واقعیت: رژیم ایران هشدارهای مکرر مقامات بهداشتی خود را نادیده گرفت و نخستین مورد مرگ ناشی از کرونا در آن کشور را دست‌کم به مدت ۹ روز انکار کرد. این رژیم به دروغ‌گویی‌هایش به مردم ایران و جهان درباره شمار موارد ابتلا و مرگ – که متاسفانه بسیار بیشتر از آن چیزی است که رژیم به آن اعتراف می‌کند – ادامه می‌دهد.

واقعیت: در حالی که مقامات رژیم ایران درخواست منابع مالی بیشتری کرده‌اند، یادآوری این نکته ضروری است که ایران از سال ۲۰۱۲ تاکنون بیش از ۱۶ میلیارد دلار صرف تامین مالی تروریسم در خارج از کشور کرده و از معافیت‌های تحریمی برجام برای پر کردن خزانه‌های نیروهای نیابتی‌اش استفاده کرده است. مقامات رژیم بیش از یک میلیارد یورو که به تهیه تجهیزات پزشکی تخصیص یافته بود را دزدیدند و به انبار کردن تجهیزات به شدت مورد نیاز [مانند] ماسک، دستکش، و سایر تجهیزات پزشکی به منظور فروش آنها در بازار سیاه ادامه می‌دهند.

واقعیت: تحریم‌های ایالات متحده واردات محصولات غذایی، دارو، تجهیزات پزشکی، و دیگر اقلام بشردوستانه را در بر نمی‌گیرد. مدارک ایران نشان می‌دهد که شرکت‌های بهداشتی‌شان توانسته‌اند از ماه ژانویه تاکنون کیت‌های آزمایش را بدون هیچ‌گونه مانعی از لحاظ تحریم‌های ایالات متحده، وارد کنند.

واقعیت: ایالات متحده بیش از ۱۰۰ میلیون دلار به کشورهای خارجی، از جمله به مردم ایران، پیشنهاد کمک پزشکی داده است و دانشمندان ما به طور خستگی‌ناپذیر در حال تلاش برای تهیه یک واکسن هستند. [اما] خامنه‌ای این پیشنهاد را رد کرد؛ چرا که او به طور خستگی‌ناپذیر برای جعل تئوری‌های توطئه و اولویت دادن ایدئولوژی بر مردم ایران تلاش می‌کند.»

پیشتر، یکشنبه شب نیز سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اظهارات اخیر علی خامنه‌ای درباره «تولید ویروس کرونا» را «تئوری‌های توطئه ساخته شده» مضر، غیرمسئولانه، و صد درصد غلط عنوان کرد.

این نظام ساختار ژنتیکی اش با بحران سازگاری پیدا کرده است. بحران برای این نظام سفره نعمت است. نگاه کنید با انقلاب بحران بزرگ را در خاورمیانه کلید زدند، ۶+۲ سال جنگ و پس از آن کشتار ۶۷ و مرگ خمینی و بازگشت آزادگان و ترورهای رنگارنگ و سرکوب اسلامشهر و قزوین و قتل های زنجیره ای و بستن مطبوعات و حمله کوی دانشگاه و جنبش سبز و دی ماه ۹۶ و کشتار آبان و ساقط کردن هواپیما و این آخر هم شیوع کرونا، نظام در همین بحرانها دچار جهش ژنتیکی شده و پوستش همچو کرگردن کلفت گشته است.

اینطور که از شواهد امر پیداست نظام با سرعت هر چه تمام تر دارد بر روی ساخت بمب اتمی کار میکند. دکترین نظام این است که مردم داخل توانایی جنگیدن و سرنگون کردن این حکومت اوباش سالار را ندارند اما نیروهای خارجی و حمله کشورهای خارجی با توجه به نارضایتی عمیق مردم، میتواند این نظام را سرنگون کند، پس با بمب اتم میتوانیم از این حمله احتمالی جلوگیری به عمل بیاوریم و با سیاست مشت آهنین در داخل، حالا حالاها می توانیم گنج های طبیعی ایران را به یغما ببریم.

همانگونه که در این هفته جملگی شاهد بودیم، گروه های مزدور نظام در عراق با موشک پراکنی و آتش بازی سعی دارند پای آمریکا را به یک نبرد مهندسی شده باز کنند تا با ایجاد بحران و مظلوم نمایی در جهان، هم از فشار داخلی رها پیدا کنند و هم شاید فرجی شد و توانستند در میانه یک درگیری حساب شده، با آمریکا به یک توافق هایی برسند، اما خب زهی خیال باطل که تا این لحظه آمریکا در این دام نیفتاده است و مسئولان آمریکا هم بی تعارف اعلام کردند بحران کرونا نتیجه بی لیاقتی و جنگ افروزی رژیم در خاورمیانه است و تا رژیم اشغالگر ایران رفتارش را تغییر ندهد، تحریم ها همچنان برقرار هستند.

رژیم ایران و رهبر خرفت و پیرش چیزی برای از دست دادن ندارند. این رژیم برای ماندن بشار اسد در قدرت ، نزدیک به ۳۰۰ هزار سوری را قتل عام کرد، حالا خودتان حساب کنید اگر قرار باشد دست ناپاکشان از خزانه های ایران کوتاه شود، چه تعداد را خواهند کشت! بی دلیل نیست که محققان دنیا از مرگ احتمالی ۳ میلیون نفر کرونایی در ایران صحبت کرده اند. ۳ میلیون نفری که ممکن است من و شما و یا خانواده و همسایه و اقوام ما باشد. دیگر نمیشود با این رژیم بیش از این مماشات کرد. باید طرحی نو انداخت و بساط این جرثومه تباهی را زودتر از ایران برچید. چه در خانه بمانیم و نمانیم، شاگردان طب اسلامی و سرداران سپاه ویروس را به ما منتقل خواهند کرد، پس انتخاب چندانی باقی نمیماند؛ چه مرگ توسط کرونا، چه مرگ در خیابان ها در برابر اشغالگران ولی فقیه، سرنوشت ما در هر صورت خونین و حق انتخاب هایمان محدود است.

باید هر چه زودتر کلک این نظام کنده شود. هر ایرانی باید از همین اکنون به دنبال یک اسلحه برای دفاع از خانه و‌ناموس خود باشد. با این شرایطی که در پیش است، وقتی پول های نظام ته بکشد و مزدوران وحشی اش افسار پاره کنند، مطمئن باشید همان ها که در کهریزک به مردان و دختران تجاوز کردند، به خانه و اموال و ناموس ملت نیز تجاوز خواهند کرد. روزهای سیاه تری در پیش است. نگذاریم ایران را بیش از این به خاک و‌خون بکشند. ما ملتی هستیم که بر چنگیز و اسکندر و صدام غلبه کرده ایم، این نامردمان هم خواهند رفت.

شعار هر ایرانی یک اسلحه، برای دفاع از خانه و خاک اجدادی اش، باید فراگیر شود. خامنه ای همانند شاه حب وطن ندارد که ایران را ترک کند، اوباش سپاهی و طلبه های لواط کارش بارها گفته اند :

زمین سوخته تحویل ملت خواهند داد!

به راستی تمام این روزها را چه خوب رهبر فرزانه پیش بینی کرد:

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
7 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها