شگرد تکراری رژیم علیه خیزش مردم

این روزها فضای مجازی و رسانه ها مملو است از خبرهای اعدام قریب الوقوع بازداشت شدگان بی گناه. مردم ایران و حتی جهان ناباورانه چنین خبرهایی را دنبال می کنند بویژه آنکه رژیم عمدا افراد کاملا بی گناه را برای اعدام گلچین کرده و مثلا اتهام فرد مورد نظر را ایجاد راه بندان و یا ایجاد چند ضربه به فلان بسیجی اعلام می کند.

رژیم عمدا می خواهد بگوید تعداد زیادی از بازداشتی ها بخاطر بوق زدن و یا شعار دادن از بالکن آپارتمان و غیره در نوبت اعدام شدن هستند و به نوبت آنها را می خواهیم اعدام کنیم.

پرسشی که ممکن است در ذهن بیاید این است که چرا رژیم عمدا اینگونه صحنه آرایی می کند؟ آیا اینها ترسی از بی آبرویی ندارند؟

بنظر من رژیم به دنبال این است که دغدغه مردم را از براندازی و اعتراضات خیابانی به درخواست “اعدام نکنید” تغییر دهد. یعنی مردم ایران هر روز صبح که از خواب بیدار میشوند دلهره این را داشته باشند که دیشب کسی از بازداشت شدگان را اعدام کرده است یا خیر. اگر اعدام کرده افسرده شوند و اگر هنوز اعدام نشده باشند تلاش کنند رژیم انها را اعدام نکند. یعنی عملا محور تلاش و مبارزه مردم عوض شود. بقول معروف به مرگ می گیرند که به تب راضی شوند.

هرچه جلوتر میرویم بیشتر درک می کنیم مردم ایران با چه موجودات جنایتکار و بی رحم و سنگدلی طرفند. دقیقا عین گروگان گیرها که تهدید می کنند هر روز یکی از بچه ها را می کشیم مگر اینکه هرچه ما می گوییم را به ما بدهید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها