شاهچراغ رکس دیگست، اینم یه نیرنگ دیگس؛ ماه پشت ابر نماند و نخواهد ماند!

امروز در روز ۷ آبان که گرامیداشت کورش هخامنشی است، دانشجویان یکی از دانشگاه های کشور با شعار زیبای شاهچراغ رکس دیگست، اینم یه نیرنگ دیگس! تو دهنی جانانه ای به اوباش ۵۷ تی که با آتش زدن سینما رکس آبادان مسیر پیروزی جهالت را بر “توهم ظلم” هموار کردند، زدند و نشان دادند این نسل، نسل جاهل و نادان و خمینی طلب و وحشی ۵۷ تی نیست و دیگر خون نمیتواند صورت حقیقت را پنهان کند.

جمهوری اسلامی با آتش زدن قرآن و قربانی کردن مذهبی ها در شاهچراغ و پیش از آن زدن عامدانه هواپیمای اوکراینی ( بردگان پوتین با نقشه قبلی هواپیمای اوکراینی را انتخاب کردند) نشان داد اسلام با خون زنده است و این دین اهریمنی جز کشتار و سنگسار و جنایت و توحش، حرفی برای گفتن ندارد.

جمهوری اسلامی نمیخواهد باور کند این رستاخیز ملی ایرانیان همان بازگشت به خویشتن است و اسلام دیگر در اذهان جوانان ایرانی نه تنها مقدس نیست، بلکه عامل بدبختی و توحش و نکبت است و این نسل به خوبی دریافته است که این جنایتکاران نه تنها قابل اصلاح نیستند، بلکه برای ماندن در قدرت حتی خودی ها را هم میکشند.

داستان این حکومت داستان دلار وچاه های نفت و گاز است. پشت آن ریش های بلند و عبا و عمامه و لباس ضد شورش و شلوارهای پلنگی و یقه های چرک مرد سپید و دستهای پر انگشتر، اهریمنی پنهان شده است که هدف وسیله را برایش توجیه میکند.

اهریمنی که با نام اسلام و حفظ اسلام، قرآن می سوزاند و شاهچراغ و گور رضای تازی را منفجر میکند تا چاه های نفت ایران اشغال شده را از دست ندهد. اینها که بر ما حکومت میکنند، مشتی مافیای بی وطن هستند که ایران و ایرانی را گروگان گرفته اند و هیچ راهی هم جز زدن سر مار بر دیوار وجود ندارد.

باید چهل و چند سال میگذشت تا حقیقت سینما رکس آبادان و خودکشی تختی و غرق شدن صمد بهرنگی و تجاوز خرس ساواک به بنی صدریون بر نسل جوان روشن شود.

دیر نیست اوباش ۵۷ تی که دیروز سینما رکس ها را آتش زدند تا بنزین بر شعله های خشم امتی نادان و ناآگاه بریزند و امروز شاهچراغ را به رگبار بستند، توسط همین دهه هشتادی ها، پس از رستاخیزی ملی که شاه پیشبینی اش را کرده بود، محاکمه و بر دار کشیده شوند. باید شیخ فضل الله های مشروعه را اینبار برای همیشه از این خاک اهورایی پاکسازی کرد تا خورشید مهر بر آسمان این سرزمین دوباره بتابد و ایران دوباره روشن شود.

سپاهی، داعشی ، پیوندتان مبارک

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها