شانس و اقبال دارد به مردم ایران روی خوش نشان میدهد

همیشه برای رسیدن به یک هدف ممکن است مسیرهای مختلفی وجود داشته باشد اما گاهی عواملی نامتعارف دست به دست هم میدهند و راه صد ساله را یک شبه مهیا می کنند.

اوضاع کنونی مردم ایران در برابر جمهوری اسلامی چنان است که اگر همه چیز بصورت عادی و طبیعی پیش برود، رهایی از شر این رژیم تا دندان مسلح سالها طول خواهد کشید اما خوشبختانه شرایطی که از دو سال پیش در کاخ سفید پدید آمد و مماشات با این رژیم تروریستی جای خود را به تحریم های حداکثری داده شد، مسیر طولانی براندازی کاملا متحول شد که تبلورش را در بیداری مردم از خواب 40 ساله و خیزش آنان در دو سال گذشته را شاهد بودیم.

اکنون بار دیگر شانس و اقبال به سمت و سوی مردم ایران رو کرده و آن تشدید درگیریهای نظامی قدرتهای برتر با جمهوری اسلامی و مزدوران تروریستش در منطقه است. هرچقدر این درگیریها بالا بگیرد، ماشین سرکوب رژیم را ضعیف تر می کند. شک نداشته باشید اگر حشدالشعبی در عراق نابود نشود، قطعا فردا در خیابانهای تهران به سوی زن و بچه مردم ایران تیراندازی خواهند کرد. پس هرچقدر این جنایتکاران کشته شوند به نفع مردم عادی ما خواهد بود.

ضمن اینکه با بالا گرفتن درگیریها، امکان مصالحه و مماشات با تروریستها از بین میرود و اجماع جهانی علیه رژیم روز به روز بیشتر و بیشتر میشود. امریکایی ها وقتی ببینند سربازان شان توسط تروریستهای جمهوری اسلامی کشته میشود هرگز با این رژیم مصالحه نخواهند کرد بلکه در صدد ریشه کن کردن توان نظامی آن خواهند آمد.

با حمله کوبنده نیروی هوایی امریکا به مواضع گروه تروریستی کتائب حزب الله وابسته به سپاه قدس در عراق، اکنون خامنه ای بر سر یک دو راهی است. یا باید فتیله سیاستهای منطقه ای اش را پایین بکشد و مدتی ساکت باشد و یا به شعله ور شدن این آتش دامن بزند.

باتوجه به تنگنای سیاسی و اقتصادی رژیم، حدس من این است که خامنه ای مسیر دوم را انتخاب می کند. معمولا خامنه ای توان دوراندیشی ندارد. آنقدر جلو میرود تا به با سر به دیوار بتونی برخورد کند. این بار هم قادر نیست عاقلانه تصمیم بگیرد. نتیجه آنکه در تقابل سخت افزاری با قدرتی مافوق خودش، قطعا نیروهایش لت و پار خواهند شد و راه براندازی برای مردم ایران هموارتر از قبل میگردد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
4 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها