شادی حکومتی ها در خیابان نشانه کم خردی رژیم است

امروز بعد از پیروزی تیم فوتبال جمهوری اسلامی در برابر تیم ولز، جمهوری اسلامی به نیروهای سرکوب و بسیجی ها دستور داد تا در خیابانها به رقص و پایکوبی بپردازند. این اقدام در شرایطی که مردم ایران عزادار کشته شدن عزیزان و هموطنانشان هستند کاری بشدت مشمئزکننده و نفرت برانگیز است که به تنهایی گواه آن است که در میان رهبران و مدیران این رژیم یکنفر عاقل پیدا نمیشود که ذره ای قدرت آنالیز اتفاقات اخیر را داشته باشد و از دوراندیشی و بصیرت بهره ای برده باشد.

یک حکومت اگر می خواهد فضای ملتهب جامعه را آرام کند سعی می کند خاک به چشم شهروندانش نپاشد و با آنها وارد مسابقه روکم کنی نشود.

چون اگر حکومت بخواهد با روح و روان مردم بازی کند و رعایت احساسات آنها را نکند، قطعا چوبش را خواهد خورد و آتش خشم مردم را فروزان تر می کند.

اگر یادتان باشد چند ماه پیش خانم جوانی به نام فرشته رشتو در اتوبوسی بر سر حجاب با یک خانم چادری بسیجی درگیر شد و ویدئو مشاجره آن دو در فضای مجازی بصورت گسترده پخش شد.

فرشته رشتو

نیروهای اطلاعاتی رژیم بلافاصله خانم فرشته رشتو را بازداشت کردند و او را کتک مفصلی زده و با سر و صورت زخمی جلوی دوربین صدا و سیما نشاندند و آن بیچاره را مجبور کردند که ضمن اظهار ندامت و پشیمانی از حرفهای خود در اتوبوس، از آن عفریته نیز عذرخواهی کند.

رژیم با این کارش به تصور خود می خواست قدرت نمایی کند اما نفهمید که با احساسات مردم بازی می کند و نفرت آنها را برمی انگیزد. حکومتی که بخواهد روی مردم را کم کند، درواقع خودش را در معرض دشمنی مردم قرار میدهد.

این است که بعد از قتل مهسا امینی ناگهان آتشفشان خشم مردم که از قبل انباشته شده بود فوران کرد که باعث شگفتی خامنه ای و مشاورانش شد و مطمئنا هنوز هم نفهمیده اند که چرا کشته شدن یک نفر اینگونه آتشی بپا کرد.

خوشبختانه این رژیم مثل گاو وحشی فقط شاخ دارد و فاقد بینش و دوراندیشی است و قادر نیست بحران ها را مدیریت کند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها