سیامند رحمان قویترین مرد جهان براثر ایست قلبی ( احتمالا کرونا) جان باخت!

نظام ولایی در نهایت وقاحت همچنان دارد مردم فریبی می کند!

دکتر زهرا چابکی، رئیس کمیته پزشکی کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی در خصوص آخرین شرایط جسمانی مرحوم سیامند رحمان توضیحاتی را ارائه کرد:”حدود دو ماه پیش همراه با تیمی از سوی کمیته ملی پارالمپیک به ارومیه سفر کردیم و در بیمارستان تخصصی قلب سید الشهدا ارومیه سیامند رحمان زیر نظر یک متخصص قلب و عروق و دو متخصص اکوکاردیوگرافی کلیه آزمایشهای لازم را انجام داد و همچنین اکو و نوار قلبی نیز برای وی انجام شد که نتیجه همه آنها رضایت بخش بود و منعی برای ادامه فعالیت های ورزشی و تمرینات وی وجود نداشت.”

سیامند رحمان قویترین مرد معلول فوق سنگین وزنه‌برداری پارالمپیک و جهان عصر امروز، یکشنبه جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش پانا، رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: وی عصر امروز هنگامی که در منزل بود دچار ایست قلبی می شود که بلافاصله به بیمارستان انتقال داده می‌شود.

رحیم تیموری افزود: متاسفانه تلاش پزشکان و کادر درمانی نتیجه بخش نبوده و این قهرمان وزنه‌برداری ایران و جهان دار فانی را وداع گفت.

«سیامند رحمان» در پاراالمپیک ۲۰۱۶ «ریو» با مهار وزنه ۳۱۰ کیلوگرمی تاریخ‌ساز شد؛ وی پس از کسب مدال طلای مسابقات جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان عنوان کرد که در توکیو دوباره خواهد درخشید.

۲ مدال طلای پارا المپیک ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو، پنج مدال طلا و یک نقره مسابقات قهرمانی جهان و سه مدال طلای بازی‌های پارآسیایی ۲۰۱۰ گوانژو، ۲۰۱۴ اینچئون و ۲۰۱۸ جاکارتا از سیامند ورزشکاری برجسته در سطح رقابت‌های بین‌المللی ساخته است.

سیامند رحمان متولد ۱۳۶۷ و اهل شهرستان اشنویه از توابع آذربایجان‌غربی و وزنه‌بردار سنگین وزن ایران است که در سال ۱۳۸۷ برای اولین‌بار به اردوی تیم ملی وزنه‌برداری معلولان دعوت شد.

هزینه کشتن مردم با کرونا بسیار کمتر از کشتار به سبک آبان ماه ۹۸ است. دیروز یکی از مجریان، امروز هم قویترین مرد پاراالمپیکی جهان، تا به کی باید اینگونه پرپر شویم!؟

به اشتراک بگذارید: