سخن عزیز، شامورتی بازی نیست؛ این تاکتیک جدید اصلاح طلبان و حکومت است

ف.م.سخن عزیز در مطلبی با عنوان : شامورتی بازی امشب مصطفی تاج زاده در کلاب هاوس، در گویانیوز، صحبت های تاج زاده در اتاقی که به بحث در مورد چرا نامزد(انتخابات) شده است، را نقد و کار او را شامورتی بازی خوانده است. سخن عزیز همان گونه که خودتان گفتید:

تاج زاده قطعا این قدر احمق نیست که نداند اجازه ی رییس جمهور شدن که هیچ، اجازه ی معاون رییس جمهور شدن یا معاون معاون رییس جمهور شدن هم به او نخواهند داد!

بنابر این تاج زاده و خیل عظیم اصلاح طلبان بخوبی واقفند که عملا کاندیداتوری او میسر نیست. آن ها منتظرند تا بعد از اعلام نامزدهای تایید شده توسط شورای نگهبان که حداکثر به آدم بی خاصیتی مثل عارف ختم می شود؛ با تخطئه و محکوم نمودن شورای نگهبان و اقتدارگرایان حکومتی با چاشنی مظلوم نمایی همگان را به شرکت در انتخابات و رای دادن به نامزد برگزیده خود ترغیب کنند!

وظیفه کنونی آن ها به هیجان کشیدن انتخابات تا زمان موعود است.

مردم ایران هم متاسفانه یک ویژگی بارز دارند و آن هم فراموشکاری است. امیدوارم این بار نیز در دام بازیگران حکومت گرفتار نشوند. فراموش نکنید مردمی که در سال های ۹۲ و ۹۶ بطور پرشور در انتخابات شرکت کردند؛ همان معترضین سال ۸۸ بودند که می گفتند، دیگر هیچگاه در انتخابات شرکت نخواهند کرد. البته ظاهرا این بار با دفعات قبل فرق دارد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها