سخنان فائزه و خاطره ای از انتخابات ۱۳۸۴

نمی دونم، انتخابات سال ۱۳۸۴ خاطرتون هست، ایران بودید و یا خیر؟ اما اجازه دهید تجربه عینی خودم را بازگو کنم.

اصولگرایان که بعد از دو دوره دولت اصلاحات، چشم به ریاست جمهوری و فتح این سنگر داشتند، با شگرد پیچیده ای وارد انتخابات شدند و ۳ نامزد را معرفی کردند: قالیباف، علی لاریجانی و محمود احمدی نژاد.

اما قضیه از این قرار بود که فردی را که نامزد مورد علاقه خود قرار دادند و او را سیبل اصلاح طلبان کردند، کسی نبود جز جناب قالیباف.

قالیباف تبلیغات گسترده ای را ترتیب داده بودو….

اما از آن سو کاندید انتخاباتی اصولگرایان ارزشی ( توسط اتاق فکر بیت) از قبل تعیین شده بود. به شخصه با ارزشی هایی که در تماس بودم این شگرد کارشون بود:

انتخابات چیه ؟ به هر کی رای دادیم، یجور دیگه از آب در اومد. همه این ها سر و ته یه کرباسند.

جالب آن که از قالیباف هم بشدت بد می گفتند. اما بعد صحبت با تمام آن ها با لطایف الحیلی از حسنات و صفات نیکوی احمدی نژاد می گفتند. و البته کسی را هم به شرکت در انتخابات و رای دادن به او تشویق نمی کردند. حتی در تاکسی هم شگرد برخی از رانندگان( اطلاعاتی) همین بود.

و این چنین شد که ناگاه احمدی نژاد از لپ لپ در اومد.

با این حال، شخصا دوست ندارم قضاوت خاصی نسبت به فائزه و صحبت های جدیدش داشته باشم. دوست هم ندارم نگاه دایی جان ناپلئونی داشته باشم اما هر چقدر فکر می کنم دلیل تعریف بی مورد او از علی لاریجانی را درک نمی کنم. لاریجانی که دوره ریاست مشعشعش در صدا و سیما و مجلس و … و مرام و مسلکش بر همگان عیان است.

بگذیم انشالله که گربه است!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها