سالگرد اعدام یک جوان ایرانی به جرم پرسشگری

طبق عقاید مسلمانان حضرت پونس پیامبر (که اصلا معلوم نیست در تاریخ وجود خارجی داشته یا خیر) در دریا غرق میشود و توسط یک نهنگ قورت داده می شود ولی او در داخل شکم نهنگ شروع به خواندن دعا می کند و به ائمه اطهار متوسل میشود و ناگهان نهنگ او را به بیرون قی میکند و بدین ترتیب یونس نجات می یابد و معلوم نیست چگونه پیامبر شد.

این داستان بسیار شبیه کارتون پینوکیو و یا کارتون سندباد است که در دریا گرفتار توفان میشود و در داخل شکم نهنگ می رود ولی بجای دعا و گریه و زاری، در داخل شکم نهنگ آتش روشن می کند و همین سبب بیرون آمدن و نجاتش میشود.

شش سال پیش یک جوان ایرانی گفته بود که من این آیه قرآن که درباره رفتن حضرت یونس در شکم ماهی هست را نمیتوانم در ذهن خود حل کنم. این بیشتر شبیه کارتون پینوکیوست. ظاهرا او این مطلب را در فیسبوک نوشته و یا در ویدئویی اظهار کرده بود.

همین باعث دستگیری او و محاکمه اش شد و بجرم ارتداد و تردید در مبانی اسلام اعدام گردید. درواقع جرم او توهین به نهنگ بود، توهین به پینوکیو بود و حداکثر توهین به پیامبری که اصلا معلوم نیست وجود خارجی داشته است.

نام او محسن امیر اصلانی بود که اکنون فرزندش از داشتن پدر محروم شده است.

لعنت بر این دین و مذهب شما که جز بدبختی و فلاکت حاصلی برای بشریت نداشته است. با کشتن افراد شما نمیتوانید مزخرفات نوشته شده در قرآن را توجیه کنید و یا انسانها را از تعقل و پرسشگری بترسانید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها