سالهاست که واژه «ایرانستان» اسم رمز ترویج «تجزیه هراسی» در جهت بقا و «استمرار» جمهوری اسلامی است؛ فریب نخوریم!

رو نوشت برای «اکبر گنجی»

۴۲ سال از عمر این حکومت میگذرد و در این مدت افسران جنگ نرم نظام در خارج از کشور که پس از به قدرت رسیدن خاتمی در اواسط دهه هفتاد خورشیدی در یک فرآیند پیچیده و امنیتی و حساب شده تحت عنوان «قهرمان» به خارج از کشور صادر شدند، مدام بر طبل «ایرانستان» شدن ایران میکوبند و غوغا به راه می اندازند که ای ملت، مشکل غرب با جمهوری اسلامی نیست، بلکه با «ایران» است و اینها میخواهند ایران را تجزیه کنند!

من اینجا نمیخواهم معادله را پیچیده کنم و فقط قصدم این است که به مخاطب معمولی که یک شهروند ساده است نشان دهم این حرف های انقلاب هراسانه که پشت واژه ایرانستان جمع میشود، چقدر پوچ است و هدفش تنها و تنها کمک به بقا نظام و استمرار این حکومت اشغالگر است.

حکومت جمهوری اسلامی که خاک جزایر ایران را به امارات کیلویی میفروشد، حکومتی که خزر را به پوتین میبخشد، حکومتی که پای چین را به خلیج فارس باز میکند و حتی ماهی هایی را که روزی ماهیگیران ایرانی است، به صیادهای چینی میفروشد، حکومتی که ۴۲ سال است به تفرقه قومی دامن میزند و همه جهان را با ایران دشمن میکند، بدون شک «ایران» برایش مهم نیست، گر نه اینچنین در حق این سرزمین و مردمش جنایت نمیکرد.

اشغالگران تازی سرشت و فارسی زبان جمهوری اسلامی برایشان ایران یک مکان جغرافیایی است برای غارت و‌چپاول و دیگر هیچ! در مکتب داعشیعه چیزی به اسم وطن وجود ندارد، چرا که اسلام در ذات خود یک ایدئولوژی مذهبی است و‌کاری به سرزمین و دولت و ملت ندارد.

این حکومت همان حکومتی است که وقتی در هواپیما از رهبرش پرسیدند پس از سالها چه احساسی از بازگشت به ایران دارید، آن «هیچ» بزرگ را بر صورت مشتاقانش «خدو» کرد و شوربختانه جنون زدگان ۵۷ تی هم نفهمیدند با کسی که هیچ احساسی نسبت به ایران و ایرانی ندارد، چه آینده سیاه و شومی در انتظارشان به کمین نشسته است.

یادمان نرود همان خلخالی جنایتکار استمرار طلب اوایل انقلاب تقاضا کرده بود نام خلیج فارس را بردارند و نامش را خلیج دوستی کنند! پس میبینید، این حکومتی که آب بر تخت جمشید میبندد تا زودتر ویران شود، این حکومتی که نمی گذارد نام های ایرانی بر فرزندانتان بگذارید، این حکومتی که پول شما را غارت میکند و در گلوی دوستداران و مزدورانش در فلسطین و لبنان و عراق و یمن و سوریه میریزد، هیچ نشانی از ایرانی بودن ندارد که حالا بخواهد تجزیه ایران برایش مهم باشد. درست بر خلاف آنچه که تبلیغ میکنند، «ماندن» این حکومت است که باعث تجزیه ایران میشود، نه سقوطش!

برای اثبات این حرف من نمیخواهم سراغ کارنامه ننگین و سراسر از وطن فروشی این «جمهوری» واقعا «اسلامی» بروم، بلکه میخواهم این پروژه «تجزیه هراسی» را از دیدگاه یک شهروند عادی توضیح دهم که سالهاست در بطن اجتماع حضور دارد و با چشم خود شاهد است که این حکومت خودش بزرگترین تهدید بر علیه موجودیت ایران است!

ماهیت این حکومت بر غرب ستیزی بنا شده است. شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل یعنی دشمنی با تکنولوژی، یعنی ۴۲ سال تحریم، یعنی آباد شدن برهوت امارات و قطر و عربستان و … و ویران شدن ایران، یعنی مرکز توریست شدن ترکیه و ویران شدن ایران، یعنی شاخ شدن آذربایجان و ارمنستان و در لاک دفاعی فرو رفتن ایران، یعنی خریدن اف ۳۵ توسط امارات و استفاده همچنان ما از تامکت های از رده خارج شده زمان شاه، یعنی سقوط هواپیماهای فرسوده ما و فخر فروشی امارات ایرویز و قطر ایرویز در آسمان ایران و صدها یعنی دیگر که خودتان بهتر از من میدانید.

شیعه گستری این حکومت خودش یکی از عوامل تقویت ایده «تجزیه طلبی» است. در سیستان و خوزستان ایران که جمعیت قابل توجه «سنی» مذهب وجود دارد، حکومت هیچگونه تلاشی برای آباد کردن آن استان ها نکرده است. وقتی کودک سیستانی کفش ندارد، وقتی کودک سیستانی آب ندارد، وقتی مادر کودک سیستانی بنا به روایت نماینده مجلس خود نظام برای رفع تشنگی فرزندانش «تن فروشی» میکند و سپس خودکشی، معلوم است که عبدالمالک ریگی ها به خاطر سیاست کثیف این نظام متولد میشوند. معلوم است کودک سنی سیستانی و خوزستانی به دنبال رهایی خودش از زندانی به وسعت کل ایران خواهد رفت. پس میبینید، وجود حکومت فرقه گرا و اوباش سالار و «شیعه گستر» جمهوری اسلامی خودش بزرگترین تهدید بر علیه تمامیت ارضی ایران است.

حکومتی که در ظاهر ادعا میکند نگران ایرانستان شدن ایران است، خودش در تخریب ایران و ترویج ایده تجزیه طلبی_ در جهت ترساندن مردم و کمک به بقا نظام_ بزرگترین نقش را دارد. کافی است نگاهی به بازگذاشتن دست «تجزیه طلبان» نفوذ کرده در کانون های هواداری تیم فوتبال تراکتور بیاندازید. حکومتی که تمام مخالفانش را در سراسر دنیا به دلیل کوچکترین انتقادها سلاخی میکند، حکومتی که عبدالمالک ریگی را در آسمان شکار میکند، حکومتی که روح الله زم را با هزاران فریب از فرانسه راهی ایران میکند، حکومتی که سردسته گروه تجزیه طلب اهوازی را از قلب اروپا به داخل میکشاند( آن هم نه به دلیل تجزیه طلب بودنش بلکه به دلیل بمب گذاری و بهم خوردن اقتدار نظام در رژه)، حکومتی که جمشید شارمند را از دوبی و عمان میرباید، آیا نمیتواند تجزیه طلب هایی که در استادیوم های ورزشی شعار «خلیج عربی» و «مرگ بر ایران» میگویند را شناسایی کند؟ حکومتی که پلیس فتای آن کوچکترین کلمه بر علیه رهبر نظام را در دورترین نقاط ایران پیگیری میکند و افراد را دستگیر و حکم های چند ساله میدهد، آیا دیده اید تا کنون با تجزیه طلب ها برخورد داشته باشد!؟

نمیخواهم به جنایات این رژیم در دهه پنجاه و شصت بپردازم، برای همین هم دهه هفتاد به بعد را مثال میزنم؛ حکومتی که دانشجویان را به دلیل اعتراض به بسته شدن یک روزنامه از بالکن به کف خیابان ها پرتاب میکند، حکومتی که مشتی پابرهنه قزوینی و اسلامشهری را به بدترین شکل ممکن در زمان دولت رسمن جانی سرکوب میکند، حکومتی که پاسخ شهروندانی که در سال ۸۸ کفتند «رای من کجاست؟» را با «شیشه نوشابه» و تجاوز میدهد، حکومتی که مردم معترض به گرانی را در دی ماه ۹۶ و آبان ۹۸ قتل عام عمومی میکند و حتی کودکان ۱۳ ساله را هم در خیابان ها به گلوله میبندد، تا حالا دیده اید با تجزیه طلبان برخوردی قاطع داشته باشد وحتی یک نفر تجزیه طلب واقعی را اعدام کرده باشد؟

در روز روشن مزدوران سرویس های اطلاعاتی ترکیه و آذربایجان جدا افتاده_ با هدایت نامحسوس اطلاعات سپاه_ پارچه های ۲۰ متری و ۳۰ متری که حاوی شعارهای تجزیه طلبانه است را به استادیوم می آورند و مثل گرگ زوزه میکشند و هیچ کس هم نیست با اینها برخورد کند! چه آن نویسندگان استمرار طلبی که مدام «انقلاب هراسی» را پشت واژه «ایرانستان» ترویج میکنند و چه وزارت اطلاعاتی که دست تجزیه طلبان را در استادیوم های ورزشی باز گذاشته اند، همه یک هدف دارند:

ربط دادن «ایران» به جمهوری اسلامی و تلقین این ایده غلط که جمهوری اسلامی برود، ایران هم از بین میرود!

کسی نیست به این اوباش بگوید مگر ایران ۲۵۰۰ ساله با جمهوری اسلامی ۴۲ ساله به وجود آمده است که حالا با پایان جمهوری اسلامی، ایران هم «پایان» پذیرد!؟

دنیا عوض شده است و اینترنت دنیا را تبدیل به دهکده جهانی کرده است. وقتی جوان ترک ایرانی که در لجنزار مبتذل شیعه گستری آموزش و پرورش جمهوری اسلامی رشد کرده است ، میبیند «حجاب اسلامی» قانونی در ترکیه و آذربایجان وجود ندارد، وقتی جوان ترک ایرانی میبیند در ترکیه و آذربایجان مشروبات الکلی آزاد است و رقص جرم نیست، فکر میکنید به این موضوع اهمیت میدهد که اردوغان و علی اف هم یک دیکتاتور حقیر هستند همانند خامنه ای!؟ برای اکثریت مردم مسائل اجتماعی و اقتصادی نسبت به مسائل سیاسی در اولویت بیشتری قرار دارد. همین قانون مسخره «حجاب اسلامی» بزرگترین نقطه ضعف برای «ایران» شده است که مشتی وطن فروش بتوانند با مانور دادن بر آن، جوانانی که دچار فقر فرهنگی هستند را به خود جذب کنند و همدلی ملت را دچار گسست کنند.

همانطور که میبینید اینجا هم وجود نظام جمهوری اسلامی و قوانین کپک زده و صدر اسلامی اش در مورد حجاب و مشروبات الکلی باعث شده است کشور اشغال شده ایران توان مبارزه با افکار جدایی طلبانه را نداشته باشد.

وقتی صحبت تجزیه طلب ها این شده است که اگر از ایران جدا شویم حداقل کسی به زندکی خصوصی ما کاری نخواهد داشت، چه جوابی دارید به آنها بدهید!؟

حکومت و وزارت اطلاعات و سپاه وطن فروشش اینها را میبینند اما به جای تغییر روش و‌منش، سعی میکنند تازه این عده قلیل را برجسته کنند و بگویند ببینید ما برویم ایران متلاشی میشود. نخیر! ایران متلاشی میشود اگر این حکومت صدر اسلامی و توحش زده همچنان بر سر کار باشد. اگر همین امروز نظام جنایتکار «جمهوری اسلامی» ساقط شود و حجاب اسلامی برداشته شود و مشروبات آزاد باشد و با توجه به جلو بودن ملت ایران _ در پشت سر گذاشتن مذهب ضد انسانی اسلام_ از تمام خاورمیانه؛ به نظرتان آیا ایده تجزیه طلبی میتوانست در برابر ۲۵۰۰ سال تمدن قد علم کند!؟

۴۲ سال سیاست غلط و نسق کشی دو ولی فقیه از ملت ایران باعث شده است نسلی بزدل و سطحی و مغزشویی شده و رانت خوار در ایران پدید بیاید که هم دچار ابتذال فرهنگی و اجتماعی است و هم بی نهایت تنبل و بی مطالعه! از برکات جمهوری اسلامی و تاسیس دانشگاه های پولی و فاسد، شاهد ظهور پدیده ای هستیم به نام «بی سوادهای مدرک دار»! یعنی طرف در ظاهر همانند احمدی نژاد و محسن رضایی «دکتر» است، اما اندازه گاو بستنی میهن شعور ندارد. همین بی سوادهای مدرک دار امروز با نوشتن تاریخی سراسر تحریف شده و جعلی، مولانا را ترک کرده اند و در قلعه «کلیبر» بابک خرم دین که نماد «ایران پرستی» و «استقلال» و مبارزه با «اسلام» است، عده ای را جمع میکنند و بر ضد آرمان های بابک خرم دین، شعار به نفع بیگانگان میدهند.

صدا و سیمای جمهوری جنایت تا کنون کدام برنامه را برای روشنگری توده های نا آگاه ساخته است!؟ کدام کارشناس تاریخ آمده است درباره این دروغ هایی که پان ترک های مزدور در اینترنت به مغزهای کوچک شیاف میکنند، در صدا و سیمای جمهوری اسلامی حرفی زده باشد!؟ میدانید چرا نمیشود حرفی زد؟ چون در آن صورت باید از «احمد کسروی تبریزی» بزرگ سخن گفت که نامش هم لرزه بر تن جمهوری اسلامی میاندازد و هم بر تن تجزیه طلبان.

همانطور که میبینیم آنچه ایران را ایرانستان میکند، ادامه حکومت جمهوری اسلامی است نه متلاشی شدنش. درست در همین لحظه ای که آذربایجان جدا افتاده و روسیه و ترکیه در قفقاز به پشت مرزهای ما رسیده اند، رهبر بی خرد و استمرار طلبان بی شرف و اصول گرایان جنایتکار مشغول این هستند که ببینند میتوانند سیاست نه جنگ و‌نه صلحی را که در دوران پیش از ترامپ حاکم بود، دوباره احیا کنند.

۴۲ سال مرگ بر آمریکا گفتن یعنی ۴۲ سال تحریم تکنولوژی شدن، یعنی ۴۲ سال عقب افتادن از تمام همسایگان و دنیا، ۴۲ سال «استمرار» این حکومت یعنی به غارت رفتن گاز ایران توسط قطر در میادین مشترک، یعنی خلیج فارس را خلیج عربی جا انداختن، یعنی اسراییل خطرناک و صاحب بمب اتم را دشمن خویش کردن، یعنی خزر را بخشیدن، یعنی دختر ایرانی را صیغه حشد الشعبی کردن …

آقایان استمرار طلب، بی شرف نباشید. استمرار این حکومت ددمنش و دزد سالار و شیعه گستر و سرکوبگر، یعنی پایان ایران، نه سقوطش! همین امروز اگر این حکومت ساقط شود، گر چه اثرات مخرب فرهنگی و اجتماعی و سیاسی اش حالا حالاها برای نظام آینده و نسل های نیامده ابر چالش خواهد بود اما باز میتوان امید داشت با تجربیاتی که ملت به دست آورده اند، اولین کشوری باشیم که در خاورمیانه از اسلام عبور میکنیم و پس از ۱۴۰۰ سال بربریت و توحش اسلامی، به آغوش جامعه مدرن باز میگردیم. بس است، پا اندازی و استمرار طلبی و وطن فروشی، بس است. بیدار شوید. برای برگشتن به آغوش ملت، با آنکه کمی دیر شده است، اما همچنان فرصت دارید اما، اما، وای به آن روزی که خشم مردم همانند آبان ۹۸ فوران کند و اینبار سرکوبتان جواب ندهد، آنگاه است که خواهید فهمید، هر که باد کاشت، توفان درو کرد….

ندانی که ایران نشست منست 

جهان سر به سر زیر دست ِ منست 

هنر نزد ایرانیان است و بـــس 

ندادند شـیر ژیان را بکــس 

همه یکدلانند یـزدان شناس 

بـه نیکـی ندارنـد از بـد هـراس 

دریغ است ایـران که ویـران شــود 

کنام پلنگان و شیران شــود 

چـو ایـران نباشد تن من مـبـاد 

در این بوم و بر زنده یک تن مباد 

همـه روی یکسر بجـنگ آوریــم 

جــهان بر بـداندیـش تنـگ آوریم 

همه سربسر تن به کشتن دهیم 

بـه از آنکه کشـور به دشمن دهـیم 

چنین گفت موبد که مرد بنام 

بـه از زنـده دشمـن بر او شاد کام 

اگر کُشــت خواهــد تو را روزگــار 

چــه نیکــو تر از مـرگ در کـــار زار

آری، آقای خاتمی، آقای خامنه ای، آقای زیبا کلام، لپ گلی امام، بوزینگان خط امامی که مثل گوریل از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتید و گروگانگیری کردید و ملت را به خاک سیاه نشاندید و توله زادگان خود را راهی همان آمریکا کردید، بدانید و آگاه باشید، «آبان» ادامه دارد و همه ما نیک می دانیم هیچ خطری به اندازه استمرار جمهوری اسلامی حیات ایران را تهدید نمیکند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
5 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها