ساقیتو عوض کن، جناب محمد سهیمی

اصولا خواندن مطالب برخی اشخاص از جمله لابیست های کثیف جمهوری اسلامی که عنوان دکتر، پژوهشگر، ژورنالیست و یا فعال حقوق بشر را یدک می کشند، چنان تهوع آور است که غیر از روسای آن ها در جمهوری اسلامی کمتر کسی است که حال خواندن این مطالب بی ارزش را داشته باشد. یکی از این مطالب را محمد سهیمی لابیست جمهوری اسلامی واز طرفداران پر و پا قرص کفتار سلیمانی جنایتکار در گویا نیوز تحت عنوان “محمد قوچانی نوار مصاحبه جواد ظریف را به خارج از کشور ارسال کرد” نوشته است.

اصلا نیازی نیست وقت بگذارید تا کل این مطلب را بخوانید تیتر خود گویای وابستگی این باصطلاح نویسنده لمپن به نیروهای امنیتی و عوامل جنایتکار حکومتی است.

خدمت جناب سهیمی عرض شود هیچ کس نگران و دلواپس چگونگی فاش سازی این فایل صوتی نیست. چیزی که مردم ساده( نه خبرگان سیاسی) را در بهت فرو برده وابستگی این رژیم به روسیه و موضوع (اطلاع عوامل رژیم جنایتکار و بازی دادن افکار عمومی جهان) جنایت هولناک ساقط کردن هواپیمای اوکراینی و سیطره سپاه بر کل ارکان اجرایی، قضایی و قانونگذاری کشور است.

حالا شما نگران افشا فایل صوتی هستی به خودتان مربوط است و می توانستید بدون سیاه کردن کاغذ با جمع دوستانتان که هر شب مشغول خوردن فالوده و … با ذغال های درجه یک هستید، موضوع را حل و فصل کنید.

راستی بقیه مطلبتان مرا یاد یک ضرب المثل معروف انداخت، از کی تا حالا پیاز داخل میوه ها شده.

چقدر جالبه هر کسی را که …. حساب نمی کنند . زود بادی در غبغب می اندازد از پشت تریبون یا بوسیله یک رسانه می گوید:

منابع موثق من در ایران به من اطلاع داده اند!

فقط مواظب باشید شصت پاتون تو چشمتون نره. یک کم هم اسپند برا خودتون دود کنید که چشمتون نزنند. مملکت( جنایتکاران) خیلی بوجود شما نیاز دارد. راستی بودجتون هم به لطف کفتار قالیباف، زیاد شد شکر خدا !

پایدار باشید.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
6 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها