سازمان وابسته به سپاه در فرودگاه تهران کف میزند که از ایران نروید‎

مسخرگی اندر دلقکی؛ همه شاهد اجرای مضحک نمایشی در فرودگاه تهران ـ که چند جوان با همخوانی یک موزیک می‌گفتند رفتن از ایران به دلتنگیش نمی‌ارزه… همان‌طور که پیش‌ازاین نیز می‌شد حدسش را زد، کار فوق پروژه سفارشی بوده از سازمان اوج وابسته به سپاه پاسداران.

افراد حاضر در صحنه شب گذشته با موسسه فرهنگی هنری دلصدا ـ برای ۱۵ شب اجرا در فرودگاه‌های کشور جهت تولید موزیک ویدیو قرارداد بسته‌اند، یکی از حاضران در اجرای شب گذشته به نام سما میرزایی در لایو اینستاگرام خود وعده داده به‌زودی ما را در فرودگاه دیگری خواهید دید.

موسسه دلصدا ـ مدیرعامل آن میثم محمد حسنی برادر احسان محمدحسنی مدیرعامل موسسه فرهنگی و رسانه‌ای اوج است که خود نیز مدیر بخش موسیقی سازمان اوج نیز هست.

میثم محمد حسنی پیش‌تر نیز در گفتگویی با روزنامه صبح نو درباره همکاری این موسسه سپاه پاسداران با خوانندگان مشهور و سلبریتی‌هایی چون محسن چاوشی، رضا صادقی، پرویز پرستویی، یغما گلرویی و روزبه بمانی، فریدون آسرایی، فرزاد فرزین، شهاب رمضان، بهنام صفوی، مهدی یغمایی، شاهد صادق‌پور برای تولید مضامین ارزشی و حکومتی و تولید ۵ هزار کلیپ سخن به میان آورده بود.

ببینید با چه کسانی‌ هم میهن شدیم، این خائنین را که برای دشمنِ ایران کار میکنند را فراموش نخواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها