سازمان نظام پزشکی ایران: واکسن بخرید؛ واکسن را سیاسی نکنید که واکسن حق مردم است!

دقیقا دو روز بعد از فرمان رهبر خرفت و کودن و جنایتکار جمهوری اسلامی _که ملت ایران را گروگان گرفته است _ درباره ممنوعیت خرید واکسن‌های ساخت آمریکا و بریتانیا، رئیس و مدیران ارشد سازمان نظام پزشکی ایران در نامه‌ای شجاعانه به رئیس جمهور نمایشی نظام ، از او خواستند برای تهیه واکسن کرونا بدون توجه به مسائل سیاسی، از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کند.
همه مردم ایران میدانند که مخاطب اصلی این نامه دیکتاتور مفلوک علی خامنه ای است نه حسنک بنفش!

دکتر محمدرضا ظفرقندی، رئیس سازمان نظام پزشکی و سه مدیر ارشد دیگر این سازمان، تامین سریع و استفاده از واکسن مناسب و مؤثر را ” تنها راه غلبه و قطع زنجیره ” شیوع کووید-۱۹ عنوان کرده اند و خواهان دسترسی مردم و کادر درمان به واکسن “در کوتاه‌ترین زمان ممکن” شده‌اند.

آنها در این نامه به حسن روحانی نوشته‌اند: “به عنوان نمایندگان جامعه پزشکی کشور موکدا از جنابعالی می‌خواهیم در جهت تامین حقوق بدیهی مردم و انتظارات بر حق کادر درمان، تمام مساعی دولت محترم را برای تهیه واکسن مطمئن و مورد تایید مراجع علمی از طرق مختلف و با استفاده از همه ظرفیت‌های بخش دولتی و خصوصی و به دور از مسائل سیاسی مبذول نمایید.”

پای این نامه با امضای چهار شهروند مسئول و دکتر با شرف در سایت سازمان نظام پزشکی ایران دیده میشود:
دکتر محمدرضا ظفرقندی، رئیس کل؛ دکتر ایرج فاضل، رئیس مجمع انجمن‌های علمی گروه پزشکی ایران؛ دکتر مصطفی معین، رئیس شورای عالی و دکتر عباس آقازاده مسرور، رئیس مجمع عمومی.

در این روزهایی که ما ایرانیان درگیر یقه درانی برای طرفداری از بایدن و ترامپ شده ایم، حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی به فرمان رهبرش نسل کشی دیگری را اینبار با عدم خرید واکسن کلید زده است. این حکومت در بحران نطفه اش شکل گرفته است و تا روزی که زنده است، برای بقا باید تولید بحران کند.
پس از اعدام های اول انقلاب و کش دادن جنگ ۶+۲ و کشتار ۶۷ و سرکوب اسلامشهر و قزوین و حمله به کوی دانشگاه و به راه انداختن کهریزک در سال ۸۸ و کشتار علنی مردم در دی ماه ۹۶ و آبان ۹۸ و سرنگونی عمدی هواپیمای اوکراینی و‌ تولید هزار مشکل زیست بومی و آب و هوایی، اکنون حکومت میخواهد با وارد نکردن واکسن، جنایت دیگری را بر علیه ایرانیان مرتکب شود.

باید با حمایت از نامه این ۴ دکتر شریف، این تصمیم ابلهانه را به چالش بکشیم و نگذاریم جان نازنین مردم بازیچه کینه توزی و حماقت های بی پایان رهبر جمهوری اسلامی شود. حجت الاسلام خامنه ای، شما لطف بفرمایید به همان فتوی دادن درباره چگونه مستراح رفتن و همخوابگی با نوزادان و عشق بازی با عمه به وقت زلزله بپردازید و بگذارید آنها که تخصص پزشکی دارند، در این باره نظر بدهند.

در ضمن اینطور که بویش می آید شما خودتان واکسن آمریکایی را زده اید، گر نه پس از چند ماه پنهان شدن در زیر زمین های بیت رهبری، و رعایت فاصله گذاری ۱۰ متری، ناگهان بی پروا در تشییع جنازه مصباح چهره پلیدتان را علنی نمیکردید. واقعا در جنایت پیشگی و بی رحمی روی چنگیز خان مغول را هم سپید کردید.

به اشتراک بگذارید: