رونقِ صنفِ بنرنویسی در زاهدان!

خرجش رنگ و پارچه است. صبحِ جمعه با یه قوطی رنگِ آبی و چند متر پارچه از خونه میزنی بیرون. بعد از نماز جمعه هم نرخ میذاری. به طرف میگی شما از کدوم حزب هستی؟ میگه از حزبِ حاج غضنفر و شرکاء! واسمون اول یه بنر بزن روش بنویس: «ما وکالتِ فرد‌محور نمی‌خواهیم! ما تَهِ مُدرنیسم هستیم! پس لعنت بر رضا پهلوی و پدر و مادرش و هوادارانش!» بعدش یه بنر دیگه واسمون بزن روش بنویس: «وکیل فقط غضنفر تجزیه و شرکاء!»

سریع یه بنر می‌نویسی و ۴ نفر سر و تَهِش رو می‌گیرن و یه نفر هم سریع فیلم می‌گیره. بعد از اینکه همونجا درجا برای بی‌بی‌سی فارسی ارسال شد، پولش رو حساب می‌کنی و خدا بده برکت! بعدش میری سراغ بعدی.

البته باید یه فکری بشه که حداقل ۲ تا رنگِ مختلف بیارن یا حداقل دست‌خط رو تغییر بدن که کسی با خودش نگه که هر دو پلاکارد رو یه گروه نوشتن که البته به حول و قوه‌ی قلمی سعی میشه که در جمعه‌ی آینده، این نقاطِ ضعف هم برطرف بشه.

در گوشه‌ای دیگه از همین زاهدان و خارج از دکان‌بازی‌های قشری که از محرومیت دست به چنین کاری می‌زنند، جوانانِ بی‌نام و نشانِ بلوچ توسط مزدورانِ کثیف و آدمکشِ رژیم تروریستی آخوندی ربوده میشن، بدونِ اینکه مشخص بشه که به چه سرنوشتی دچار میشن! نقی رو شُکر که آمارهای عفو بین‌الملل و سازمان‌های حقوق بشری از تعداد قربانیانِ تروریسمِ دولتی در ایران هم گرفتارِ سیاستِ قطره‌چکونی شده تا مبادا آمارها به رقم ۱۰۰۰ نفر برسه!

وکالت می‌دهم برای بلوچستانِ محروم و مظلوم که مبدأ تظاهرات مردمش به سوی مقصد آزادی باید نماز جمعه باشه!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
3 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها