رشد اقتصاد جیبوتی که چندی پیش با ما قطع رابطه کرد، از جمهوری اسلامی بیشتر است و خامنه ای همچنان به دنبال موریانه!

اتاق بازرگانی تهران در گزارشی به بررسی شاخص رشد اقتصادی ۱۸ کشور نفتی منطقه پرداخت که ایران در رتبه یازدهم این کشورها و بعد از جیبوتی و نوار غزه قرار گرفته است.

یعنی ایرفرانس با انداختن بمب مخربی به نام خمینی بر ایران، ایران و اقتصادش را به زمان شعب ابی طالب برد. وقتی ابلهی به نام خمینی اقتصاد را مال خر دانست و رییس جمهور متوهمش ( بنی صدر) هم کتاب اقتصاد توحیدی را مانیفست اقتصاد نظام جمهوری اسلامی کرد، عجیب نیست که با این همه ثروت زمینی، از دلار ۷ تومانی به دلار ۶۰ هزار تومانی برسیم!

وقتی شما داستان تاریخی شعب ابی طالب را میخوانی، تازه متوجه می شوید که خامنه ای منتظر موریانه ای است که در کاخ سفید پیدا شود و تحریم ها را بخورد!

شعب ابی‌طالب، نام محلی مابین دو کوه ابوقبیس و خندمه در نزدیکی شهر مکه است که پیامبر اسلام و پیروانش از اول محرم سال هفتم پیش از هجرت محمد، به مدت سه‌سال در آن در محاصره اقتصادی مخالفان خود قرار گرفتند و شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشتند.[۱][۲]

براساس منابع اسلامی اعلامیه تحریم مسلمانان که بر روی پوست نوشته شده بود به اذن خداوند توسط موریانه‌ها خورده شده و فقط کلمهٔ الله باقی مانده بود و این حادثه باعث تمام شدن تحریم شده است.[۳][۴]

سالها پیش در یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان هموطنی تماس گرفته بود و تعریف میکرد که در جریان یک آتش سوزی بزرگ در مشهد، پرسنل آتش نشانی پس از خاموش کردن آتشی که در مجموعه حرم امام رضای تازی برپا شده بود، توسط یک آخوند مجبور میشوند که در کنار قرآنی که بعد از مهار آتش آنجا گذاشته میشود_ تا مثلا بگویند معجزه رخ داده و آتش بر قرآن اثر نکرده است_ عکس بگیرند!

بی تردید این موریانه تحریم شکن و قرآن ضد آتش، همه ساخته و پرداخته ذهن آخوندهایی است که اسلام برایشان دکان دین فروشی است.

به امید خورده شدن جهل و نادانی ته نشین نشده در مغزهای پوک و کپک به توسط موریانه حقیقت یاب!

به اشتراک بگذارید: