رشته توییت فرزند اول خلبان سابق شاه که به مجاهدین پیوست را باور کنیم یا حرفهای مجاهدین را!؟

این وصیت نامه تصویری نداشتن در میان ایرانیان دارد تبدیل به مشکل بزرگی میشود. نمونه اش استاد شجریان، خواننده دعای مشهور ربنا که میتوانست در کنار قانون اساسی که نزد جناب میلانی به امانت گذاشته اند، یک فیلم ۲ دقیقه ای هم از خودشان پر میکردند که بله، من محمد رضا شجریان هستم و قانون اساسی را برای عبور از جمهوری اسلامی با کمک دوستانم نوشته ام و این قانون اساسی را پیش دکتر میلانی به امانت گذاشته ام! اگر استاد این وصیت نامه تصویری را نزد جناب عباس میلانی گذاشته بود، امروز این همه حرف و‌حدیث وجود نداشت. حالا بگذریم که اصلا مشکل ایران نبود قانون اساسی برای بعد از جمهوری اسلامی نیست، بلکه چگونگی برانداختن این نظام مافیایی و‌جنایتکار است که همه را انگشت به دهان باقی گذاشته است.

نمونه دیگر این شک و شبهه ها برمیگردد به خلبان سابق شاه که مسعود رجوی و بنی صدر را از ایران فراری داد؛ سرهنگ معزی که بنا به اعتراف خودش با مطالعه کامل مجاهدین خلق را انتخاب کرده است، اگر از انتخاب خود راضی بوده است که هیچ، اما اگر بعدا پشیمان شده است، ای کاش دو دقیقه فیلم و وصیت تصویری نزد همین «فرزند ارشد» خویش میگذاشت و می گفت :

دخترم، پس از مرگم و پایان مراسم خاکسپاری و چهلم که به خرج مجاهدین است، این کلیپ را پخش کن! اگر چنین فیلمی وجود داشت، هرگز کسی به خودش اجازه نمیداد در پشیمان بودن و یا مجاهد باقی ماندن سرهنگ معزی ذره ای شک کند.

ایرانیان و فعالان عزیز، روزگار غریبی شده است. لطفا از همین امروز به فکر ساختن وصیت نامه های تصویری باشید تا پس از مرگ کسی شما را آنطور که نبودید، معرفی نکند. خمینی با همه حماقتش حرف جالبی زده بود که متاسفانه در زمان انتخاب خامنه ای توسط رفسنجانی، به این حرف مهم او عمل نشد. خمینی گفته بود پس از مرگم هرگونه ادعا و نقل قول و خاطره شفاهی از قول من که در آرشیو صدا و سیما نباشد و یا مهر و امضا و دست خط مرا نداشته باشد، مردود است. اگر خفتگان خاک بر سر گول رفسنجانی را نخورده بودند، شاید الان به جای خامنه ای، فائزه هاشمی رهبر بود؛ الله اعلم!

😂

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها