راهکارهای قرآن برای غلبه بر ویروس کرونا

از آنجا که قرآن کریم برای نجات همه انسانها در همه عصرها و نسل ها و بدون از محدودیتهای جغرافیایی آمده، حتما برای غلبه بر کرونا راهکارهایی دارد که متاسفانه مفسران قرآن و مراجع تقلید ما تنبلی کرده و آنها را استخراج نمی کنند و آنقدر صبر می کنند تا دانشمندان خارجی کافر و خدانشناس آن راهکارها را کشف کنند آنوقت مفسران ما یادشان می افتد که ” شت! اینها که قبلا در قرآن بوده!”

حالا من در این دوران قرنطینه فرصتی یافتم تا به قرآن مراجعه کرده این راهکارهای عملی را برای شما استخراج کنم و میلیاردها انسان را از خطر مرگ و بدبختی نجات بدهم. این است راهکارهای عملی قرآن:

1- در قرآن داستان نوح پیامبر بیخودی نیامده. منظور خداوند از نقل این داستان، سرگرمی و قصه گویی مادربزرگ زیر کرسی نبوده، اگر خدا میخواست ما را سرگرم کند ماجراهای لورل هاردی را می نوشت که هم خنده دار هستند و آموزنده. بنابر این منظور قرآن از داستان نوح این بوده که اگر در روزی روزگاری بلایی مثل کرونا نازل شد، یک کشتی یا قایق موتوری کرایه کنید و آنرا پر از مرغ و خروس و گاو و گوسفند بکنید مدتی بروید مسافرت تا آبها از آسیاب بخوابد و آنوقت برگردید و به زندگی عادی خود ادامه بدهید.

2- راهکار دوم قرآن رفتن به معراج است. البته همانطور که پیامبر عظیم الشان با یک الاغ به معراج رفتند باید تا الاغ توی بازار کمیاب نشده فورا چند تا الاغ تهیه کنید و از او بخوهید تا شما را به معراج ببرد. نشادر و کپسول اکسیژن و چتر نجات فراموش نشود.

3- رفتن به شکم نهنگ همانطور که حضرت یونس و پینوکیو داخل شکم نهنگ شد.

4- رفتن به غار کهف البته حواستان باشد در استفاده از داروی خواب زیاده روی نکنید و الا زمانی که بیدار میشوید می بینید از زمان خیلی عقب افتاده اید و اجاره و قسط ماشین تان پرداخت نشده.

البته راهکارهای دیگری هم هست که بخاطر اینکه خدای ناکرده بدست کفار و دژمن نیفتد از بیان آنها خودداری می کنیم.

 

به اشتراک بگذارید: