ذوق زدگی کیهان شریعتمداری از آتش سوزی در ناو هواپیما بر آمریکا و یک تذکر

همونجور که در یک پست قبلی پیش بینی کرده بودم آتش سوزی در ناو هواپیما بر آمریکا در سن دیه گو موجب چنان شعف زاید الوصفی در اوباش شده که تیتر اصلی کیهان شریعتمداری رو به خودش اختصاص داده. به این بهانه لازم میدونم نکته ای رو تذکر بدم:

نظامی گری در آمریکا (خصوصا مرکز امریکا؛ Midwest) یک سنت و افتخار خانوادگی است و خانواده های نظامی اساس ارتش آمریکا رو تشکیل میدهند. در چنین خانواده هایی در هر نسل حداقل یک نفر وارد ارتش آمریکا میشه و این سنت خانوادگی رو ادامه میده. برای مثال جد پدری در جنگ دوم جهانی در اروپا جنگیده, پدر بزرگ در جنگ کره شرکت داشته, پدر در جنگ کویت بوده و پسر هم در یکی از آکادمی های پنج گانه ارتش آمریکا (معادل دانشکده افسری) فعلا مشغول مشق نظامی گری.

در اکثر چنین خوانواده هایی هم کشته یا معلول جنگی وجود داره که با مشابه سازی همون “خوانواده شهید” خودمون محسوب میشوند, البته با سابقه بسیار طولانی تر. در تمام رسته های ارتش امریکا هم به نیروی دریایی (Navy) و کماندو های دریایی به عنوان گل سرسبد ارتش آمریکا نگاه میشه (این نگاه غالب خود ارتشی های آمریکا است, اگر چه برای غیر ارتشی ها شاید نیروی هوایی چنین مقامی رو داشته باشه). گل سرسبد Navy هم همین ناو های هواپیما بر هستند که به نوعی “ناموس” نیروی دریایی و ارتش آمریکا محسوب میشند.

اینها رو نوشتم تا در مورد خطری که از طرف برادران قاچاقچی ایران رو تهدید میکنه تذکر بدم. اخیرا در خبرها آمده بود که اوباش سپاهی برای دومین بار مشغول ساختن ماکت یک ناو هواپیما بر هستند تا تمرین حمله به اون رو تجربه کنند. اگر این تمرین فقط برای نمایش, تبلیغات داخلی, و روحیه دهی به نیروهای خودی است که هیچ, لذتش رو ببرید و به حمله کنندگان به ماکت (اونهایی که از مانور جان سالم به در میبرند) نشان ذوالفقار بدید.

ولی به عنوان کسی که از نزدیک با ارتش آمریکا و روحیه نظامی گری در آمریکا آشنا است لازم میدونم این تذکر رو به اوباش سپاهی بدم که حتا فکر حمله واقعی به ناو هواپیما بر آمریکا رو هم از مخیله خودتون بیرون کنید. اگر همچین صحنه ای که در عکس کیهان شریعتمداری دیده میشه در خلیج فارس یا دریای عمان اتفاق بیوفته و در اثر خریت اوباش سپاهی به هر ترتیبی دود غلیظ اینچنینی از یک ناو هواپیما بر آمریکا بلند شه نه ترامپ, نه جو بایدن و نه حتا روح اوباما هم غیر از اینکه ایران رو تبدیل به زمین سوخته کنند چاره ای ندارند. فشار “خوانواده شهید” های آمریکایی چاره ای جز این براشون نمیزاره.

حتا به جرات میتونم بگم آتش سوزی اخیر در ناو هواپیمابر کار رو برای جمهوری اسلامی مشکلتر هم کرد چون عامل غافلگیری و ضربه روانی ناشی از دیدن یک ناو آمریکایی در حال سوختن رو از بین برد. پس به جای ذوق زدگی بهتره از سرنوشت قاسم عبرت بگیرید!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها