دو کار مفید ترامپ

صرف نظر از اینکه ترامپ در انتخابات ماه نوامبر دوباره انتخاب بشود یا خیر، تا اینجای کار او دو کار مفید برای ایرانیان انجام داده که هیچکدام از روسای جمهور امریکا و حتی دیگر کشورهای جهان انجام ندادند:

1- اولین خدمتی که ترامپ در حق ایرانیان کرد دستور کشتن قاسم سلیمانی جنایتکار بود. سلیمانی مسبب کشته شدن هزاران هزار کودک سوری و آواره شدن میلیونها نفر از حلب و دیگر مناطق جنگی سوریه بود. او بود که پای نیروهای روسیه را به سوریه باز کرد. برای اولین بار بعد از جنگ جهانی دوم نیروهای روسیه در مراکز نظامی ایران مستقر شدند و در پایگاه هوایی شاهرخی سوختگیری کردند.

سلیمانی در سرکوب مردم داخل نیز و در ریختن خون جوانان ایرانی نقش موثری داشت. تک تیراندازهای حشدالشعبی و حزب الله لبنان و زینبیه توسط او برای به ایران منتقل شدند و وحشیانه تظاهرات بدون خشونت مردم کوچه و خیابان را سرکوب کردند.

مسلما هر روز که از عمر چنین موجود جنابتکار و قاتلی می گذشت، انسانهای بی گناه بیشتری به خاک و خون می افتادند. دستور کشتن نفر دوم جمهوری اسلامی دل شیر میخواست که هرکس نداشت.

بهرحال کشته شدن و کتلک شدن قاسم سلیمانی ضربه بسیار مهلکی بود برای جمهوری اسلامی که دشمن اصلی مردم ایران است. مطمئن هستم نسلهای بعدی ایرانیان همواره از این اقدام شجاعانه ترامپ به نیکی یاد خواهند کرد.

2- خدمت دیگری که ترامپ در حق مردم ایران و شاید مردم جهان کرد، آشکار کردن عمق فساد رسانه های چپ، فیک نیوز، مافیای رسانه ای، دمکراتها و لیبرالها، برخی سازمانهای بین المللی بود.

شاید تا قبل از ترامپ، این حجم از کثافتکاری دمکراتها برای مردم ما آشکار نبود. ما ایرانیان همیشه از نامردی جیمی کارتر بخاطر پشت کردن به شاه دلخور بودیم ولی شاید همه ما نمیدانستیم که جیمی کارتر فقط یک شخص نیست . او سمبل یک جریانی است که از تویش اوبامای ابله و بیل کلینتون پدوفیل بیرون می آید.

آمدن ترامپ باعث شد چشم ما باز شود و روابط فاسد قدرت را درک کنیم. بیل کلینتون صنایع امریکا را به چین منتقل کرد ولی ترامپ زنگ خطر هژمونی چین را برای جهان و مخصوصا برای اروپایی ها بصدا درآورد.

ما ایرانیان برای عبور از این رژیم منحوس اسلامی، نیاز داریم که روابط قدرت در جهان را بخوبی بشناسیم. گلوبالیسم و جریانات چپ دنیا را دارند می بلعند. گرگانی هستند در لباس میش که در پشت شعارهای فریبنده قایم شده اند و روز به روز در حال گسترش هستند.

اگر تقابل ترامپ با این گروهها و سازمانهای فاسد نبود شاید ما هرگز متوجه ماهیت اینها نمیشدیم. بگذارید مثالی بزنم. در کانادا یک دولت لیبرال چپول حاکم است و همواره پشت حرفها و شعارهای فریبنده حقوق بشری و ارزش های انسانی پنهان کاری می کند. نزدیکان نخست وزیر چپول یک موسسه باصطلاح خیریه درست کرده اند که هدف ظاهری شان دادن بورسیه به دانشجویان بی بظاعت است. بعد این جناب نخست وزیر در یک قلم، نهصد میلیون دلار از درآمدهای مردم بدبخت کانادا را به این موسسه داده است. جالب است که این موسسه خیریه نزدیک سیصد هزار دلار به مادر نخست وزیر داده تا وام خانه اش را بازپرداخت کند. به دیگر افراد وابسته هم ماهانه حقوق های کلان برای مشاوره به موسسه خیریه پرداخت کرده اند. نزدیک چهل هزار دلار به یکی از وزیران هدیه داده تا سفر تفریحی به اکوادر داشته باشد. (معمولا دو هزار دلار بیشتر نمیشود). از همه جالب تر اینکه این موسسه کانادایی بظاهر خیریه طی سه سالی که ترامپ به قدرت رسیده، نزدیک شش میلیون دلار به گروههایی که علیه ترامپ در شهرهای مختلف امریکا تظاهرات میکردند پرداخت کرده!

یعنی موسسه خیریه که هدفش دادن بورسیه به دانشجویان فقیر و کم درآمد بود پولهای مردم را می گیرد و صرف پشتیبانی از تظاهرات آنارشیستهای آنتیفا می کند.

از همه شگفت آورتر اینکه رسانه های فیک نیوز این فساد و دزدی ها را زیر سبیلی رد می کنند ولی کوجکترین کار و یا حرف ترامپ را تبدیل به ناهنجار اجتماعی می کنند.

این ماهیت کثیف احزاب بظاهر لیبرال و چپ و مترقی در دور و اطراف ماست. شاید غلظت فساد این گروهها در همه کشورهای جهان یکسان نباشد اما اکنون ما به یک فرمول کلی رسیده ایم که در جهان امروزی دزدان رنگ عوض کرده اند و دیگر مثل راهزنان دوران قدیمی با نوار سیاه یک چشم شان را نمی بندند بلکه در پشت شعارها و حرف های فریبنده پنهان میشود و می آیند تا دیگران را غارت کنند.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
13 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها