دلیل سانسور مسابقات کشتی در تلویزیون؛ جهان پهلوان نوید افکاری

عکس‌های نوید افکاری در دست تماشاگران ایرانی حاضر در سالن رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در نروژ دلیل سانسور ممتد شادی تماشاگران در صدا و سیمای خامنه ای است. این نوع مبارزه مدنی با جمهوری اسلامی در خارج از کشور هم هزینه های سرکوب مردم را برای رژیم بالا میبرد و هم افکار عمومی جهان با توحش ناب محمدی بیشتر آشنا میشود.

نمونه تبلیغ تصویر کشته شدگان آبان ۹۸ بر روی اتوبوس ها و بنرهای بزرگراه های پرتردد در آمریکای شمالی، و این نمونه گرامیداشت یاد و خاطره نوید افکاری در مسابقات جهانی کشتی برای نظام خیلی سنگین خواهد بود. توجه داشته باشید که ده ها میلیون نفر در سراسر جهان این مسابقات و تصویر جهان پهلوان نوید افکاری را دیده اند و هر کس هم که از اعدام نوید افکاری خبر نداشته، اکنون خبردار شده است که چه جنایتکارانی بر ما حکومت میکنند.

راستش امروز میخواستم در مورد بنی صدر چیزی بنویسم اما دیدم حیف وقت گذاشتن برای کسانی که بزک کنندگان چهره کریه «خمینی» و «اسلام» بودند!

چندی دیگر آبان خونین از راه میرسد و عده ای از مردم ایران وعده انتقام داده اند. نباید بگذاریم یاد و‌خاطره قربانیان جمهوری اسلامی ذره ای در اذهان مردم کمرنگ شود…

به اشتراک بگذارید: