شیوع کرونا در رشت ؛ دعای امام سجاد مستجاب شد،گیلان ایران دارد از کرونا میمیرد!

صحیفه سجادیه که معرف حضورتان هست؟ مجموعه چس ناله های امام سجاد که از ترس کشته شدن در کربلا، خودش را به بیماری زد تا همانند پدرش سر از تنش جدا نکنند؛ این آقا همانند پدران و عموهایش آرزوی نابودی ایران را داشته است. شیوع کرونا در ایران توسط سید علی خامنه ای، برآورده کردن دعای امام سجاد فراخ آبادی و همیشه زیر پتو است.

بیایید با هم دعای امام سجاد را مرور کنیم :

بين دشمن و جنگ‏افزارشان جدايى افكن، و بندهاى دلشان را بگسل، و ميان آنان و زاد و توششان جدايى انداز، و در راهها سرگردانشان ساز، و از مقصد گمراهشان ‏كن، وكمك و مدد را از آنان قطع فرما، و از تعدادشان بكاه، و دلشان را پر از رعب و وحشت كن، و دستشان را از فعاليت عليه مرزداران بازدار، و زبانشان را از سخن بر عليه آنان قطع فرما، و با شكست دشمن جمع پشت سر ايشان را متفرق كن، و به واسطه شكست اينان پيروانشان را از ادامه جنگ بازدار، و با خوارى و زبونى آنها طمع كسانى را كه پس از آنها آيند قطع ساز. بارخدايا، زنانشان را از باردارى عقيم كن، و صلب مردانشان را خشك فرما، و نسل چهارپايان و گاو و گوسفندشان را بگسل، به آسمانشان اجازه باريدن، و به زمينشان اذن روئيدن مده.»(صحیفه‌ی سجادیه ترجمه‌ی حسین انصاریان)

این‌ها را در مورد چه کسانی می‌گوید؟ ما ایرانی‌های بخت برگشته و چوب دو سر طلا.

در ادامه‌ی این دعا می‌خوانیم:اَللَّهُمَّ وَ اعْمُمْ بِذلِكَ اَعْدآئَكَ فى‏اَقْطارِ الْبلادِ مِنَ‏الْهِنْدِ وَالرُّومِ وَالتُّرْكِ وَالْخَزَرِ وَالْحَبَشِ وَالنُّوبَةِ وَالزَّنْجِ وَالسَّقالِبَةِ وَالدَّيالِمَةِ وَ سآئِرِ اُمَمِ الشِّرْكِ،

بارخدايا اين سرنوشت را بر همه دشمنانت در هر اقليم، – چه در هند و روم و تركستان و خزر و حبشه و نوبه و زنگبار و سرزمين سقالبه و ديلمان و ديگر طوائف مشركين…(همان جا)


خزری را که جمهوری اسلامی به روسیه و شرکا بخشید را که همه میشناسیم! همان دریاچه بزرگی که به اندازه یک جویبارش سهم ما از ارثیه نیاکانمان شد! دیلمان هم نام تاریخی سرزمین مرتفع و بسیار زیبایی در استان گیلان است. دیلمان در نزدیکی سیاهکل امروز است. زبان و گویش دیلمی در ناحیه گسترده‌ای هنوز رواج دارد و امروز نوادگان حرامی آن امام فراخ که در زمان عاشورا خودش را به مریضی زد تا کشته نشود، دارند دعایش را با شیوع مهندسی شده «کرونا» در ایران _ به ویژه در گیلان _ جامعه عمل می پوشانند!

البته لشگر ماله کشان اسلام از جنس گنجی ها و زیبا کلام ها و باقی ها و بهنودها و حجاریان ها و عبدی ها و بازرگان ها و سروش ها و …هیچ بعید نیست که این دعا را اینگونه برای شما تفسیر کنند :

از آنجا که امام سجاد علم یدنی و چدنی و غیب داشته اند و میدانستند دریای خزر را اولاد ایشان ( سید علی خامنه ای) به «روسیه» خواهند بخشید، پس دعای نابودی نه برای ایرانیان، بلکه برای روس ها است و نام دیلیمیان هم تحریف شده است. بی شک امام سجاد محبان علی را دوست داشته است!

سید علی خامنه ای و دیگر حرامیان عمامه به سر ، ویرانی ایران را از ۱۴۰۰ سال پیش شروع کردند و امروز اگر ایرانیان نجنبند و این اهریمن را به زباله دان تاریخ نسپارند، در فردا شاید نامی از ایران نماند و دعای امام سجاد رند و باسن فراخ و همیشه مریض مصلحتی، مستجاب شود!

کرونای واقعی افکار پلید و مسمومی بود که به زور تازیانه و شمشیر و تجاوز پس از شکست ایرانیان در نهاوند و قادسیه و حتی ۲۲ بهمن! بر ایرانی تحمیل شد. تاریخ بیش از این برای ایرانیان صبر نخواهد کرد. اگر امروز نتوانیم ملک اشغال شده خویش را پس بگیریم ، فردا شاید دیر باشد…

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها