در نظام جمهوری جنایت رابطه مستقیمی میان شلیک به هواپیما و «جام زهر» وجود دارد!

خواستم بنویسم حضرت خدا خامنه ای، دیدم خدا به اندازه خامنه ای قدرت ندارد. الان من از صبح تا شب به خود خدا فحش خوار و مادر بابت افرینش ۱۲۴۰۰۰ پیامبرش بدهم، نه مرا دستگیر میکند، نه به کهریزک می برد و‌نه شیشه نوشابه به من نشان میدهد! من اگر بروم روی قله دماوند و از ترس جنون و حماقت و جهالت امت اسلام قرآن را در نوک قله آتش بزنم و شاهد این آتش زدن و اغتشاشیدن به قرآن تنها خدا باشد، باز با من کاری نخواهد داشت اما اگر یاران خامنه ای مرا در حین ارتکاب جرم بگیرند، صد تکه ام میکنند؛ پس به من حق بدهید که حضرت امام خامنه ای را حضرت خدا خطاب کنم .

جام زهر اول

پرواز مسافربری شماره ۶۵۵ شرکت هواپیماییایران‌ایر با شناسه «IR655» از تهران به مقصد دوبی در تاریخ ۱۲ تیر ۱۳۶۷ (۳ ژوئیه ۱۹۸۸ میلادی) پس از توقف بین راهی در بندرعباس به سمت دوبی در حرکت بود که با شلیک دو موشک استاندارد از ناویواس‌اس وینسنسمتعلق به نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در ارتفاع ۱۲ هزار پایی بر فراز خلیج فارس سرنگون شد و تمامی ۲۹۰ سرنشین آن که شامل ۴۶ مسافر غیر ایرانی و ۶۶ کودک (زیر ۱۳ سال) بودند، جان باختند.

مدتی پس از سقوط این هواپیما، امام خمینی ۵۷ تیون با قبول قطعنامه ۵۹۸ نشان داد راه قدس نه تنها از راه کربلا نمیگذرد، بلکه غلط کردم نام جدیدیش «جام زهر» است.

جام زهر دوم؛ نرمش قهرمانانه یا قمبل فنگ عظما

تحریم ها منابع مالی تروریست های خاورمیانه را بسیار محدود کرده است. دیگر نظام همانند زمان اوباما نمیتواند با پولی که از برجام نصیبش شد، لشگر اوباش شیعیان را در جغرافیای هلال شیعی در جهت گسترش خلافت خامنه ای به کار بگیرد. پس از مرگ قاسم سلیمانی و واکنش گوز در بازار مسگرهای نظام که خودشان نام «انتقام سخت» بر رویش گذاشت و دنیا با هشتگ «هارد فارت» از آن یاد کرد، نظام یا به خطا و یا به عمد هواپیمایی دیگر را اینبار خودش ساقط کرد تا در این زمینه هم از آمریکا عقب نماند!

اکنون با توجه به تحریم های همه جانبه که خشتک مقام معظم را پرچم کرده است، بعید نیست جام زهر را آقا مجبور شود بخورد و چه بسا نظام خودش همانند رفسنجانی و حاج قاسم، از روش های دیگری برای نوشیدن جام زهر به اغا و نظام استفاده کند. هر چه هست باید کمی دیگر صبر کرد. بوی الرحمن نظام بلند شده است. ساقط کردن این هواپیما همه دستاوردهای سیرک مضحک تشییع جنازه رهبر تروریست های شیعی خاورمیانه، یعنی سپهبد سلیمانی را بر باد داد.

نظام تنها برگی که در ذهنش دارد، عدم انتخاب احتمالی ترامپ برای دور دوم ریاست جمهوری اش است که آن هم بعید مینماید. دیر یا زود سید علی باید عروس آمریکا شود، آن هم عروس موقت با هزار شرط و شروط! بیچاره ملت ایران که مرغ عزا و عروسی است. چه در برجام بی فرجام و چه در انتقام سخت و چه در دوران جنگ و چه پس از آن، سهم ملت از دارایی های ملی اش «زرشک» بوده است!

این ملت را دست کم نگیریم! سرانجام در یک لحظه آن انفجار بزرگ به وقوع خواهد پیوست و آنگاه است که نظام معنای انتقام سخت را درک خواهد کرد!

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها