درس بزرگ ایرانیان به دموکرات های آمریکا

مدت زمان اندکی پس از همراهی دونالد ترامپ با قیام اخیر مردم ایران در اعتراض به سرنگون کردن هواپیمای مسافربری اوکراین نانسی پلوسی رییس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا طی مصاحبه ای شرم آور مسوولیت جنایت آشکار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به گردن ترامپ انداخت و از اعتراضات مردم ایران «اعلام برائت» کرد.
این مصاحبه نانسی پلوسی اندک زمانی پس از انتشار توسط کاربران ایرانی در شبکه اجتماعی توئیتر با واکنش شدید و گسترده همراه شد و اندک زمانی بعد هشتگ #NancyPelosiFakeNews توسط کاربران ایرانی تبدیل به ترند جهانی شد.
این واکنش کاربران ایرانی از دید رییس جمهور آمریکا پنهان نماند و دونالد ترامپ در اولین ساعات صبح دوشنبه به وقت آمریکا با بازنشر توییت های چندتن از کاربران ایرانی و همچنین ستایش اقدام گروهی از تظاهرکنندگان که از هتک حرمت و لگدمال کردن پرچم آمریکا خودداری کرده بودند به نوعی از مردم ایران تمجید کرد.
این همصدایی رییس جمهور آمریکا با مردم تحت ستم یک کشور خاورمیانه در نوع خود بی نظیر و حاوی درس بزرگی به دموکرات های این کشور است که هرگز درراستای جهت گیری های حزبی با یک دشمن بالقوه برعلیه کشور خود همنوا نشوند.
موج نفرتی که ایرانیان از نانسی پلوسی و حزب بدنام دموکرت به مردم آمریکا و جهانیان نشان دادند حاوی پیام قاطع و قدرشناسانه ای به دونالد ترامپ هم بود که در چند روز اخیر با چند توییت به زبان فارسی بر حمایت تمام قد خود از ایرانیان تاکید کرده و درباره سرکوب و یا قتل احتمالی تظاهرکنندگان به رژیم اشغالگر ایران اخطار جدی و بی پرده داده بود.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
9 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها