درآمد زایی اپوزیسیون فعال از طریق آگهی یوتیوب

ابتدا لازمه که بگم من در زمینه درآمد زایی از طریق یوتیوب بسیار مبتدی هستم و مطلبی که در زیر مینویسم در حد شنیده هاست و اگر اشتباهی در اون میبینید لطفا اصلاح کنید.

هر کدوم از ما کلیپ یوتیوب چند نفر از اپوزیسیون رو دنبال میکنیم و ظاهرا یوتیوب به صاحبان کانالهای یوتیوب (فرضا مجتبی واحدی, ایمان سلیمانی امیری, سعید بهبهانی) بر حسب میزان تماشای کانال اونها مبلغی رو پرداخت میکنه.

شخصا مدتیه که این رویه رو پیش گرفتم:
من علاوه بر لپتاپ یک کامپیوتر دسکتاپ هم در خانه دارم که غالبا عاطل و باطل افتاده (میشه از کامپیوتر اداره هم در بعد از ساعت کاری اگر کارفرما مشکلی نداره استفاده کرد, یا همون لپ تاپتون موقعی که خانه نیستید).

الان حدود یک ماهه که در مواقعی که کامپیوتر دسک تاپم بیکار افتاده به کانال یوتیوب یکی از افراد اپوزیسیون مورد علاقه ام میرم و وارد PLAYLIST میشم:

از بین گزینه های PLAYLIST اونی که بیشترین تعداد ویدئو ها رو داره انتخاب میکنم که شروع به نمایش کنه. بعد گزینه Loop Playlist رو انتخاب میکنم و میزارم ویدئو ها یکی پس از دیگری برای ساعتها و با تبلیغ کامل نمایش داده بشه:

نمیدونم آیا سابسکرایب شدن و لایک کردن هم تاثیری در درآمد زایی برای این عزیزان داره یا نه. اگر کسی در این زمینه اطلاعی داره لطفا در کامنتها مضایقه نکنه.

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها