داستان ناتمام تورقوزآباد و غضنفرهای رسانه ای

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تازه‌ترین گزارش خود درباره برنامه هسته‌ای ایران اعلام کرد که ذرات اورانیوم را در یک سایت اعلام نشده در ایران پیدا کرده است.

اگر یادتان باشد زمانی که نتانیاهو اعلام کرد که جمهوری اسلامی در تورقوزآباد فعالیت هسته ای مخفیانه و غیرقانونی دارد، بلندگوهای پروپاگاندای رژیم شروع به مسخره بازی کردند و مدعی شدند که لابد کسی نتانیاهو را سر کار گذاشته است. تورقوزآباد؟ فعالیت هسته ای؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟!

حالا که آزانس بین المللی انرزی هسته ای آن ادعا را تایید کرده چند نکته قابل ذکر است:

  • جمهوری اسلامی از ابتدای کار دروغ گفته، دروغ میگوید و دروغ خواهد گفت و اصلا به هیچ یک از اظهار نظرات رهبران آن نمیتوان اعتماد کرد.
  • وقت آن است که اتحادیه اروپا از خواب خوش بیدار شود و مماشات با این حکومت خطرناک را پایان دهد. خامنه ای نشان داده که دنبال ساخت بمب اتمی و سپس باج گیری از اروپایی هاست.
  • هیچ دولتی مثل اسرائیل و هیچ سیاستمداری مثل نتانیاهو، ماهیت خبیث جمهوری اسلامی را نشناخته است. اسرائیل تابحال هرچه گفته درست از آب درآمده و حکومت نمایندگان الله و نوکرانش در رسانه های فارسی زبان خارج کشور هرچه گفته اند دروغ و غیرواقعی بوده اند.
  • تورقوزآباد یک منطقه مسکونی است. حکومتی که اینقدر نسبت به سلامت شهروندان ایرانی بی مسئولیت است، آینده بسیار خطرناکی را برای غیرنظامیان و افراد بی گناه شهری و روستایی رقم خواهد زد.
  • بد نیست بعنوان زنگ تفریح ویدئوی چند دقیقه ای زیر را در این باره نگاه کنید:

نمایندگان ارتجاع سرخ و سیاه ادعای نتانیاهو درباره تورقوزآباد را بشدت غیرواقعی و دروغ میخواندند؛ الان نمیدانم چه پاسخی برای آن همه مزخرفاتشان دارند.

 

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
2 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها