خوش شانسی نگار مرتضوی برای دریافت واکسن فایزر!

نگار جان مرتضوی در توئیت مشمیز کننده دیگری، و گذاشتن تصویری از خود در حال دریافت واکسن کرونا، همان واکسنی که رهبر عظیم الشانش بر مردم ایران حرام اعلام کرد، نوشته است:

خوش شانسم که دوز دوم Pfizer را دریافت کردم...
امیدوارم همه افراد در سراسر جهان به زودی واکسینه شوند بنابراین ما این ویروس را با هم شکست می دهیم.

نمی دونم وقتی ۱۷۶ نفر در تراژدی شلیک هواپیمای اوکراینی توسط جنایتکاران سپاه پرپر شدند و داشتی بر جنایت رفیقات ماله می کشیدی در چه فکری بودی؟

نمی دونم در حالی که ۱۵۰۰ خانواده عزادار فرزندان و همسرانشان در جنایت آبان سیاه ۹۸ بودند، با چه انگیزه ای در حال ماله کشی بودی؟

یادت که نرفته؟

نگار مرتضوی: یادمان باشد هنوز با افزایش۳۰۰%،قیمت سوخت خیلی ارزانتر از قیمت جهانی است خشونتها از جانب۲طرف بوده.موارد زیادی از وحشیگری وخرابکاری هست آمریکا با اعلام آمار بیشتر تلفات میخواهد ایران را بازیگری سوپربد جلوه دهد

هر اتفاق سیاه و جنایتی که توسط دژخیمان رژیم نکبت اسلامی انجام میشه، سرکار شبش در حال مصاحبه و توئیت برای سرپوش گذاشتن بر آن جنایات هستی!!

راستی شبی که خامنه ای در مورد ممنوعیت ورود واکسن فایزر و مدرنا صحبت می کرد، کجا بودی؟ این روزهایی که به دلیل نبود واکسن مردم دسته دسته می میرند و یا روی تخت های بیمارستان در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگند، کجایی؟!! و اونهایی هم که آه ندارند با ناله سودا کنند، باید بدرد خودشان بمیرند، چون نه تختی هست و نه دارویی و نه پولی…

لابد بعد تزریق این واکسن کوفتی که مردم ایران بخاطر لجبازی خامنه ای و ملاها و لابیست های کثیف از آن محرومند، در حال استراحتی؟!

آره در حال استراحتی تا دوباره بعد امضای یک برجام دیگه و ورود پول به جیب آن ها کبکت خروس بخواند!

آره اون موقع مدام توئیت می زنی و از این کانال به اون کانال میری تا خوب ماله بکشی…

پول ها دوباره سرازیر خواهد شد و لابیست های کثیف خوشحال!

به اشتراک بگذارید: