خط و نشان خامنه ای و اوباش ولایت مدارش برای منتقدین؛ تهدید به قتل با شعار نواب صفوی هنوز زنده است!

امیر نوری ، بازیگر و کمدین صدا و سیما که چهره زیاد شناخته شده ای هم نیست، دیروز کلیپی از خود منتشر کرده است که در آن با نام گذاری خامنه ای بر سال ۹۹ شوخی میکند و نام «جهش تولید» را با طنازی به تمسخر میکشد. اینکه امیر نوری در گذشته از حکومت حمایت میکرده است و برای مدافعان حرم حرمت قائل بوده است و یا هر سابقه دیگری که در حمایت از نظام در کارنامه هنری اش دارد، اصلا محل بحث ما نیست؛ موضوع اصلی در ماجرای امیر نوری تهدید او توسط دو آخوند تروریست است که علنا با شعار «نواب صفوی هنوز زنده است» به او هشدار میدهند که اگر تا ۲۴ ساعت دیگر نگویی غلط کردم، همانند نواب صفوی عمل خواهیم کرد!

تروریست اعظم نواب صفوی بنیانگذار گروه فدائیان اسلام بود که در زمان شاه در ترور چند نفر از شخصیت‌ها و مسوولان دوران پهلوی از جمله احمد کسروی بزرگ ، عبدالحسین هژیر، علی رزم‌‏آرا و حسین علاء دست داشت. آن ترورها از سوی فدائیان اسلام و هواداران جنایتکارشان به «اعدام انقلابی» مشهور شد و در اصل سنگ بنا انقلاب سیاه ۵۷ را همین دار و دسته نواب صفوی گذاشتند و‌خمینی در زمان انقلاب خوشه چین اعمال تروریستی این جنایتکاران شد.

محمدحسین اسدی، تروریستی که خود را طلبه جهادی میخواند، دیروز در استوری های اینستاگرامش با دو هشتگ #جانم_فدای_رهبر و #نواب_صفوی_راهت_ادامه_دارد، نوشت: «بسم رب الحسین علیه السلام. در پی توهین دیروز سلبریتی حائن به رهبری معظم انقلاب اسلامی، با پیگیری نیروهای انقلابی و فدائیان امام خامنه‌ای، اخبار خوبی از ورود دادستان کل کشور به این مسئله‌ی مهم به گوشمان رسیده است. به ملت مومن و غیرتمند که قلبشان در پی توهین این سلبریدی بی شخصیت جریحه‌دار شده است اطمینان می‌دهیم که با تمام توان پیگیر این موضوع هستیم و یک قدم کوتاه نخواهیم آمد و هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهیم تا دیگر کسی جرات توهین و جسارت به مقدسات و شخصیت‌های برجسته‌ی دینی را به خود ندهد … والسلام علی عباد الله الصالحین. الهم الجعل عواقب امورنا خیرا».

البته در جمهوری جنایتی که آقای خامنه ای رهبرش است، اینگونه تهدیدها چیز تازه ای نیست اما اینکه بسیجیان و لواط کاران حوزه علمیه هر روز یک خط قرمز برای مردم تعیین کنند، این در نوع خود جالب است. تا دیروز خط قرمز این شیعه سانان، الله و محمد و علی و فاطمه و امامان شیعه بود، اما امروز شاهد هستیم برای خامنه ای هم دارند جایگاه «قدسی» در نظر میگیرند و انتقاد از خامنه ای را هم همسنگ با انتقاد از رسول اسلام کرده اند و برای منتقدان به راحتی حکم قتل صادر میکنند!

نکته جالب توجه در همه این سالها این بوده است که آقای خامنه ای بارها جلوی دوربین ها تاکید کرده است در ایران آزادی بیان برقرار است و مردم میتوانند از او انتقاد کنند، اما آنچه که ما تا امروز شاهدش هستیم، عدم نبود آزادی پس از بیان و حکم های سنگین برای مخالفان رهبر جمهوری اسلامی است. این روزها خامنه ای و مدافعان خلافتش از خدا قدرت بیشتری دارند. اگر شما همین الان به پشت بام خانه خود بروید و خدا را ناسزا بگویید، او بر سر شما صاعقه نخواهد زد، اما اگر شما کوچکترین شوخی و یا انتقادی را متوجه رهبر جنایتکار نظام کنید، فرزندان «نواب صفوی» شما را به سزای اعمالتان خواهند رساند.

هر چه ما بیشتر به لحظات ملکوتی فروپاشی نظام نزدیک میشویم، نقاب ها بیشتر و بیشتر از چهره بزک کنندگان یا همان «استمرار طلبان» کنار میرود. دیگر فرق زیادی بین محمد خاتمی و علم الهدی نیست؛ پس از سر داده شدن شعار کوبنده «اصلاح طلب، اصول گرا، دیگه تمومه ماجرا» توسط مردم، خامنه ای هم همانند مردم، استمرار طلبان خط امامی را به زباله دان تاریخ پرتاب کرد و آنها را زنده بگور سیاسی کرد.

دیگر برپایی سیرک دموکراسی دینی برای نظام _ با توجه به بلوغ سیاسی مردم_ همانند گذشته صرف ندارد. استمرار طلبان صد رنگ و صد چهره، بزرگترین بازندگان بازی سیاسی خامنه ای هستند. آنها دیگر نه در پیش مردم اعتباری دارند و نه در حلقه قدرت، عاقبت کسی که میخواهد هم از سفره اختلاس ها بدزدد و هم در ظاهر پشتیبان مردم باشد، همین است که میبینید؛ مشتی هذیان گو و بذله گو‌ چو صادق زیبا کلام و علی مطهری و حجاریان و گنجی و باجزاده_ از ا ینجا رانده و از آنجا مانده، که مرگ سیاسی خویش را باور ندارند.

اکثریت مردم از نظام عبور کرده اند. اینها که امروز تحت نام مدافع حرم و ولایت برای مردم خط و نشان میکشند، خوب میدانند که بازی مردم و جمهوری اسلامی به دقایق پایانی اش نزدیک شده است. دیگر نه خامنه ای علاقه ای دارد که با کارت استمرار طلبان و شعارهایی چو دموکراسی دینی و مردمسالاری دینی بازی کند و نه مردم آن طفل ساده دل خرداد ۷۶ هستند؛ خامنه ای با کشتار آبان ماه و ساقط کردن هواپیما و شیوع عمدی ویروس «کرونا» در ایران پیامش را خیلی روشن به مردم منتقل کرد؛ نواب و یاران جنایتکارش به آسانی از ایران ثروتمند نخواهند گذشت حتی اگر مردم آنها را نخواهند.آری، نواب زنده است، اما آیا فریدونی ، کاوه ای ، بابک خرم دینی، رضا شاهی ، در میان مردم هست که بتواند درفش کاویانی را دوباره در سرزمین اشغال شده ایران بلند کند!؟

به اشتراک بگذارید:
0 0 رای
ارزیابی این پست
1 نظر
قدیمی ترین
تازه ترین پر رای ترین
بازخوردهای درون متنی
همه نظرها